Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érdekelnek a sérültebb/l...

Miért érdekelnek a sérültebb/lelkileg beteg lányok?

Figyelt kérdés

Nem hiszem, hogy sikerül úgy megfogalmaznom a kérdést, hogy érthető, egyértelmű és tapintatos legyen, de megpróbálom..


Fiú vagyok, 16 éves.

Nem volt még barátnőm, de igazából egy-két pillanatot kivéve, nem is nagyon vágyom rá, mert elég gyorsan megunom az embereket, és magamról beszélni sem nagyon szeretek..


Barátaimmal volt egy rövid eszmecserénk (a sok közül) a csajokról. Elgondolkodtam, hogy a külső nyomások hatására meg az 'egyéb' dolgok miatt tényleg illene legalább komolyabban próbálkoznom a lányoknál, mert a végén még azt hiszik, hogy meleg vagyok.

Az elmúlt 1-2 évben egyébként is rengeteget agyaltam, hogy milyen lány lenne nekem a tökéletes, és előbb vagy utóbb mindig egy nem normális (nem tudok rá jobb szót találni hirtelen) lány válik az álmaim asszonyává.


Na, hogy mit is értek ez alatt azt elég nehéz lesz elmagyaráznom...

Leginkább valami olyasmi lelkisérülésre gondolok ami örökre a lánnyal marad. Tehát pl egy erős depressziós, vagy egy képzelgő, vagy igazából bármilyen sérülés ami miatt pszichológushoz ajánlott fordulni.

Gondolom ennyiből senki nem értette meg teljesen, hogy mi a rákról beszélek, de remélem egy kicsit azért érhető volt..


Az lenne a kérdésem egyrészt, hogy ez miért van? Tehát én arra gondoltam, hogy vagy azért, mert félek, hogy egy normális-egyszerű lányt nem tudnék 'megszerezni', vagy azért, mert attól félek, hogy egy normális lánnyal nem tudnék úgy és olyan dolgokról elbeszélgetni, mint egy sérültebbel.


Másrészt.. Hol és hogyan tudok ilyen lányokkal ismerkedni? Tehát általában nem nagyon lehet megmondani egy lányról ránézésre, hogy ő most milyen is, így eddig még nem volt sikerem az ilyen ügyekben..


2015. dec. 20. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is így érzek. Nem vonzanak az egyszerű boldog emberek mert meg kell játszanom magam előttük. Ez van sajnos... nehéz eset vagyok.
2015. dec. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztosan segíteni szeretnél annak a lánynak, hogy Ő is kicsit jobban érezze magát az életben.
2015. dec. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem,mert te is lelki sérült vagy.
2015. dec. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
3-asnál a pont. Magadat akarod rajta keresztül megmenteni. Egy normális lelkületű lány mellett te lennél a beteg. Ez riaszt.
2015. dec. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kodependencia. Arra van szükséged, hogy azt érezd, hogy valakinek szüksége van rád.


Pl. X alkoholista, Y meg veszi neki a piát. Y nem akarja, hogy X meggyógyuljon, mert akkor nem lesz rá szüksége. Így támogatja minden rossz döntésében.


De ez még simán változhat, kölyök vagy még. (Lásd a melegségtől való félelem, "álmaim asszonya".)

2015. dec. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 33/6 ***** válasza:

Szerintem fiatal vagy még ahoz (még most 2017-ben is), hogy valami minimális megelégedettségre törekedj egy defektes csaj mellett. Mérd fel legalább, hogy feldolgozta-e már a defektjét, és törekszik-e normális életre, mert ha nem, akkor nem lesz képes családi életet élni egy normális emberrel se.

Addig legyél okos, amíg nem szül neked gyereket egy zakkant nő, mert onnantól igazán nehéz lesz.

Nekem valamiért alkoholsújtotta családok nagyon szép lányai jutottak eddig, több is, és egy se volt százas, képtelenek voltak a világba illeszkedni, pedig minden áldozatot meghoztam értük.

2017. okt. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!