Ha meg kellett szülnöm a beteg babámat és lelkileg nem tudom magam ezen hamar túltenni, meddig tarthat a háziorvos ( vagy más orvos) táppénzen?

Figyelt kérdés
A munkám amúgy is felelősségteljes, én pedig semmire sem tudok koncentrálni, enni, aludni alig tudok. Igaz nemég történt ez az egész. Aki élt át hasonlót, meddig volt otthon?
2014. okt. 13. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Figyelj ezt a h.doki megmondja neked, de sokáig nem érdemes otthon lenni, mert csak rosszabb lesz és elmélyülhet a depi. Persze regenerálódni kell és ezt te érzed és biztos, hogy borzasztó egy ilyen dolog. Ha sokáig maradsz otthon, akkor nehezebben fogsz majd visszamenni a mh.és akkor meg az lehet majd a probláma. Minél hamarabb menj emberek közé, hogy a figyelmedet eltereld. Persze most úgy érzed, hogy semmire nem tudsz figyelni, de ne maradj túl sokáig otthon menj emberek közé, foglald le magad.És nagyon sajnálom ami történt veled.
2014. okt. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%

Sajnálom, ami történt.

A munkatársamnak volt egy vetélése, ő 3 nap után visszament dolgozni, azt mondta, megőrül otthon.

Nekem is volt egy elhalt magzatom, én kiírattam magam táppénzre, de két hét után visszamentem dolgozni, rájöttem jobb úgy.

Meg kell gyászolni a babát, de nem úgy hogy egész nap a négy fal közt őrlődsz. Legyél egy kicsit otthon, de ne nyúljon ez a táppénz hosszúra, mert utána még rosszabb. Tudod csak visszamenni rossz, az első napok, amikor a munkatársak nem tudják hogy szóljanak hozzád, de aztán mindenki túlteszi magát ezen s neked is könnyebb lesz. Nem tudom mi a munkád, én pedagógus vagyok, gyerekek közé mentem vissza hát gondolhatod... De azóta már van két szép pici gyermekem, neked is hasonló jókat kívánok majd az életben!!!

2014. okt. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
24 hetes halvaszülés, császár után 6 hétig maradtam otthon.
2014. okt. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!