Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Baj, ha néha lehetetlen,...

Baj, ha néha lehetetlen, kivitelezhetetlen dolgokról ábrándozok, amik biztos hogy sose fognak bekövetkezni? Mire utal ez?

Figyelt kérdés

Általában arról van szó, ha valami ismertebb ember szimpatikussá válik számomra, akkor elképzelem néha hogy vele beszélgetek, esetleg segít rajtam valahol egy olyan szituációban, ahol segítségre szorulok, meg ilyesmi. Ábrándozni szoktam ilyenekről, pedig tudom hogy esélytelen az is, hogy ilyen ismertebb emberekkel akár csak egy rövid ideig beszélgessek is.

Vagy nyaralás pár haverral, másnál ez simán elképzelhető, de nekem nem nagyon vannak ilyen haverjaim, szóval lehetetlen és kivitelezhetetlen dolog.


Más nem szokott lehetetlen dolgokról ábrándozni?


2015. dec. 21. 23:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Engem mindennap ilyenek éltetnek sajnos.
2015. dec. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Pacsiii, én is rendszeresen csinálom ezt! :D

Régen nagyon elégedetlen voltam az életemmel és ezért menekültem el rendszeresen a képzeletem világába. Ma már sokkal jobb a helyzetem, de ez a szokásom megmaradt :)

2015. dec. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ti is "halak" vagytok? Bár nem hiszek az ilyenben, azt mondják rájuk jellemző
2015. dec. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel gond. Derű túl sok ábrándot rendel a gondolatvonattal a fejhadiszállásba. Ennyi.

Utalni arra utal, hogy vagy rohadt sok időd van ilyeneken agyalni, vagy élénk a fantáziád.

2015. dec. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azonnal keress orvosi segítséget, ez azt jelenti: EMBER VAGY ÖNÁLLÓ GONDOLATOKKAL, VÁGYAKKAL ÉS ÁLMOKKAL! Vigyázz, mert napjainkban az ilyen típusú embereket nem szeretik annyira.
2015. dec. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jaj, nem is gondoltam volna, hogy vannak még rajtam kívül ilyen nagy "álmodozók". Én is szoktam és ezzel csak az a baj, hogy néha túlságosan bele tudod élni magad és a "valóság" csalódás lesz.
2015. dec. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is minden nap lefekvés előtt.
2015. dec. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!