Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyi az esélye, hogy ugyanol...

Isten Keze kérdése:

Mennyi az esélye, hogy ugyanolyan személyiségű emberre találok?

Figyelt kérdés

2015. febr. 14. 23:30
 1/7 anonim ***** válasza:
3.77777%
2015. febr. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
most mondtál randomra egy százalékot, vay tényleg így van? sztem 0.000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000001 de nem vagyok benne biztos, ezért kérdezdtem
2015. febr. 14. 23:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Adtam egy hülye választ egy elképesztően hülye kérdésre. Többszáz személyiségjegy van, mindegyik egy skálán mozog (már ha feltételezzük, hogy van objektíven mérhető mértékegységük, ami már eleve elég meredek premissza), ráadásul az egészet megdobják az óriási kulturális, társadalmi státuszból fakadó, családi, stb stb. elemek, tehát kétlem hogy akár egyetlen olyan ember is létezne aki "ugyanolyan személyiségű". Ez az egész "igazi"ért való epekedés annyira alja, nőklapjás gagyizmus, hogy fájdalmas.
2015. febr. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha ugyanolyan személyiségű egyénre gondolsz, mint te magad vagy, akkor kb. 30%. Csak nagyon hasonlót fogsz találni, tök ugyanolyat nem.
2015. febr. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Akkor én hihetetlenül szerencsés vagyok:O találtam egy lányt, akinek ugyanolyan a személyisége mint nekem. (kb 95%ban) Mélyebben belemerültünk a témába, és intenzívebben kérdezgettük egymást. Kiderült, (nem kamu) hogy 100%ban ugyanazt álmodjuk, ugyan az a gondolatmenetünk, sőt, egyszerre történnek meg olyan dolgok velünk, mint pl.: egyszerre görcsöl be a lábunk (xD), egyszerre gondolunk dolgokra, minden ugyanaz! Esküszöm!Azt mondja, hogy annyira egyformák vagyunk, hogy, ha kérdez valamit, akkor már 90%ban tudja a választ , amit vele fogok közölni. Ugyanaz a kedvencünk, és még sorolhatnám ezeket reggelig.

Ez valami égi jel akar lenni????? :OO

2015. febr. 16. 18:40
 6/7 anonim ***** válasza:

#5 ez az ikertestvéred, remélem még nem dugtad meg!

Egyébként pedig nincs szükség erre a copy-paste azonosságra ahhoz, hogy boldog párkapcsolat legyen

2015. febr. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem az ikerestverem eskuszom anyam eletrre. UGYE H MILYEN HIJETETLEN? En is nagyon megijedtem, wloszor h miez szivatas vagy miii de nem O TENYLEG OLYAN MINT EN ESKUAZOM az elo ISTENRE,

Nem kamu, ez biztosan vqlami egi jel lehet.... nagyon boldog. Vagyok, meg kicyit riatt is, h letezik ilyen dolog.. nagyon meglepo

2015. febr. 16. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!