Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rátok is rossz hatással van...

Rátok is rossz hatással van ez az oldal?

Figyelt kérdés

Sajnos be kellett látnom, hogy közvetlen kapcsolat van a GYK és a kezdődő depresszióm közt. Egyszerűen olyan az emberek hozzáállása, hogy megingatja a másik hitét önmagában kezdve a külsejétől a képességeiig.

Lehet mondani, hogy akit ilyen könnyen meg lehet ingatni, az meg is érdemli, de most nem erről van szó.

Hanem hogy az ember maga alatt van, tanácsért fordul másokhoz, és van itt egy-két idegbeteg, akik módszeresen elkezdik leépíteni.

Vagy a szépség kategóriába ha felmegy az ember, minden nő havi több száz ezret költ, érezd magad rosszul, ha nem. És ezt meg is mondják. Bár még mindig a párkapcsolatok és a család kategóriák a legmérgezőbbek.

Már nem is járok ide, minek. (max ha valami konkrét dolog kell, nem vélemény)


Ti nem tapasztaltatok még hasonlót?

Rendesen szebbnek és boldogabbnak érzem magam, amióta kerülöm a fentieket.


2015. dec. 23. 20:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
most nincs időm leírni, de igen. de én inkább az emberi hozzáállásokon lepődöm meg.
2015. dec. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Nem. Nem hagyom, hogy egy netes oldalon írt névtelen vélemények bármilyen negatív hatással legyenek sz életemre. Nem vagyok ennyire bizonytalan magamban...
2015. dec. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Utolsó, én most nem a hülye kérdésekre gondolok, van, aminél én is a fejemet fogom.

Hanem ha pl valaki amugy is a padlón van, mert megcsalták/elhagyták/kirabolták, akármi más, akkor még jön egy-két érzelmi terrorista, aki anélkül, hogy akár egy csúnya szót vagy durva megfogalmazást alkalmazna, pár perc alatt tönkreteszi szegény kérdezőt.

Az ilyenek, ha hosszútávon és kellő intenzitással csinálják, vezethetnek elmezavarhoz, öngyilkossághoz.

2015. dec. 23. 20:37
 4/11 Adam_Hack ***** válasza:
59%
Hát erre az a válaszom kedves kérdező, hogy nem egy ilyen helyre kell feljönni lelki segítséget kérni, ahol mindenki minden hülyeséget összeírkálhat, hanem pl személyesen a barátoktól, családtagoktól, rokonoktól, vagy pedig szakemberhez fordulni. -A troll-
2015. dec. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%

Én is roppant nagy felelőtlenségnek tartom azt, ha valaki itt 2 szóból elkezdi oltogatni azt, akinek magától is van elég baja (nem felébresztő jelleggel és jogosan, hanem tutira véve valamit, amiről fogalma sem lehet s tényleg rosszindulatúan beszólva)...

Engem ugyan nem befolyásolnak, eléggé önálló érett felnőttként jöttem ide, aki felől az idegenek mondhatnak akármit rá, max. nevet rajtuk egyet. Jól néznék ki, ha annyira hagynám magam befolyásolni, mint az átlagember, nemhogy a befolyásolhatóbbak, azok nem is tudom, hogyan élnek, anélkül is elég nehéz tud lenni néha.

A gyk nálam súlyosbítja a net- és ételtéma-függőségemet, ami adott esetben eléggé életellenes tud lenni, de itt is csak segéderő, ha eleve normális életem lenne, nem lenne gond.

2015. dec. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én amikor az apám öngyilkos lett, "feljöttem" ide megkérdezni ezt-azt a témában...ne tudd meg mit kaptam.

Konkrétan röhögve ízekre akartak szedni, viccelődtek.

Bele sem merek gondolni, mennyire nyomorúságos az, akinek ez az öröme.

Azt vettem észre, hogy a család kategóriában (tudom sok időm van) vannak ilyen állandó trollok, akik a nőgyűlöletüket ott vezetik le.

Az állatos kategóriában a macska szekció a kritikus, ott az ivartalanítás miatt megy mindig balhé. (Én ivartalanítás párti vagyok).

Nálam mondjuk nem ez az oldal váltotta ki ezt ah atást, hanem a facebook.

2015. dec. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Engem az keserit el hogy mennyi hulye van. Es ezeknek szavazati joguk is van..
2015. dec. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az aki itt trollkodik az csak szórakozásból teszi. Éppen nincs jobb dolga.Interaktív játéknak éli meg az egészet,h felbosszant valakit akkor nyert. Te se vedd komolyan,mert akkor így jársz mint ahogy írod.
2015. dec. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Aki itt terrorizál másokat, az önmagával van a legrosszabban, és ezzel kompenzál. Amíg itt köpköd legalább nem a saját nyomorúságával kell foglalkozzon. Egy egészséges lelkületű embert semmi nem készteti arra hogy másokat bántson. Én leginkább ezt a párkapcsolatok kategóriában tapasztalom. Minél megkeseredettebb valaki annál mocskosabb a szája, annál jobban kikezdi a másikat. És hidd el ezek az emberek 10 év mulva is itt ülnek majd és ócsárolják épp az aktuális fórumtársaikat :) szóval ne vedd magadra, rosszabb nekik mint neked hidd el.
2015. dec. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Bár már valószínűleg senki se olvassa el ezt, de ez is valamilyen magyar szokás lehet. Érdekes Quorán, Yahoo answersen meg Redditen senki sem szidja a másikat. Ha nagyon kell nekem valami, inkább angolul keresek rá, de persze azért valahogy ide tévedek, hiszen most is kommentelek.


PS.: A karrier, fizetés kategória sem piskóta, oda csak milliomosok írnak, vagy álmodozók mert egy 250 ezres fizuért is leszólnak :)

2016. jan. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!