Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rátok is rossz hatással van...

Rátok is rossz hatással van ez az oldal?

Figyelt kérdés

Sajnos be kellett látnom, hogy közvetlen kapcsolat van a GYK és a kezdődő depresszióm közt. Egyszerűen olyan az emberek hozzáállása, hogy megingatja a másik hitét önmagában kezdve a külsejétől a képességeiig.

Lehet mondani, hogy akit ilyen könnyen meg lehet ingatni, az meg is érdemli, de most nem erről van szó.

Hanem hogy az ember maga alatt van, tanácsért fordul másokhoz, és van itt egy-két idegbeteg, akik módszeresen elkezdik leépíteni.

Vagy a szépség kategóriába ha felmegy az ember, minden nő havi több száz ezret költ, érezd magad rosszul, ha nem. És ezt meg is mondják. Bár még mindig a párkapcsolatok és a család kategóriák a legmérgezőbbek.

Már nem is járok ide, minek. (max ha valami konkrét dolog kell, nem vélemény)


Ti nem tapasztaltatok még hasonlót?

Rendesen szebbnek és boldogabbnak érzem magam, amióta kerülöm a fentieket.


2015. dec. 23. 20:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én olyan típus vagyok, akiket nem szokott mások véleménye érdekelni, de van, hogy le tudnak hangolni a válaszolók még így is. Amikor egy rendőrségi és bírósági üggyel kapcsolatban kértem segítséget, mert nem tudtam kihez fordulni, akkor is el kellett telnie vagy 5 válasznak, mire érkezett valaki, aki nem kötekedett, belém rúgott még egyet, hanem értelmesen válaszolt. Amikor meg nagyon kéne a válasz, az ember tudja, hogy tétje van... akkor nincs túlságosan építő hatása ennek.
2018. nov. 2. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!