Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Legutóbbi csalódásaim átmentek...

Legutóbbi csalódásaim átmentek testi fájdalmakba is. Hogyan gyógyítsam ki magam? Meddig fog ez tartani?

Figyelt kérdés

Az utóbbi 2 évben sajnos három alkalommal is visszaéltek az érzelmeimmel, nagyon trükkösen és konkrétan a bőröm alá bújva. Naponta kérte mindegyik azt, hogy tartsuk a kapcsolatot telefonon és személyesen is. Legutóbb két hete zárult le egy ilyen eset, nyomtalanul eltűnt az illető egy másik nővel annak ellenére, hogy önszántából tett nekem ígéretet arra, hogy egy teljes hétvégét együtt fogunk tölteni.

Nagyon sokat szoktam dolgozni, s mindemellett annyi energiát fektettem ezekbe a kapcsolatokba, hogy folyton csak ezekre az idő és energiaveszteségekre gondolok, idegeskedek és a fájdalom átmegy a testemre: vállaimra, hátamra, gyomromra és amint kisírom magam, némileg jobban vagyok … a következő hullámig. Annyira soknak érzem már ezt a fájdalmat magamban, hogy konkrétan gyomoridegem van minden nap, pedig nagyon rég nem éreztem már ilyet, egészségesen élek és táplálkozok is, de ilyen állapotban sportolni sincs erőm, semmihez sincs kedvem.

Nyugtatókat nem szeretnék szedni. Milyen gondolatokkal gyógyítsam magam?

Köszönöm szépen előre is azt, hogy komolyan válaszoltok.



2014. márc. 10. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Vedd sorba mit nyertél ezekből a kapcsolatokból, miért mentél bele. És próbáld meg ezeket az előnyöket más kapcsolataidban megnyerni, máshonnan is töltődj érzelmileg. Ne attól az egytől függjön a jólléted.
2014. márc. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

csak hagynod kell, hogy egy tisztességes férfi rádtaláljon, és egy kicsit segít majd összeszedni magad

hány éves vagy?

2014. márc. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Fóka01 válasza:
Ez csupán depresszió! Mindenki szokott néha! Habár nyilvánvaló,hogy a sok agyalás következtében fizikai jelleget öltött a dolog nálad. Ha eltereled a figyelmed ezek is megszűnnek. Jön a jóidő és vele a jókedv is! Mostanság már süt a nap. Miért nem sétálsz egy nagyot? Mondjuk az egyik barátnőddel. Vagy menj el moziba! Ami a kapcsolatodat illeti idővel majd az érzelmek is elkopnak. A palinak meg csak kívánj annyit ,hogy szopjon lovat! :D
2014. márc. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!