Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez problema?...

Szerintetek ez problema? Mitol van?

Figyelt kérdés

Egyszeruen ki nem allhatom a kozonseges dolgokat. Nem tudom jol erezni magam olyan helyzetekben ahol ugyanazt csinalom mint az emberek nagy resze.

Nem szeretek olyan helyre menni ahova mindenki megy ,mindenki mehet.

Pl.: ha latom,hogy az emberek nagy resze kolat iszik akkor en spriteot iszok ,mert nem birom elviselni,ha olyan vagyok mint masok.(Jo ez eleg bagatel pelda,de szerintem a lenyeget ki lehet venni belole.)


2015. dec. 26. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Van egy rossz hírem. Az emberek nagy része ide ír ki mindenféle kérdéseket...
2015. dec. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hadd linkeljem ide a saját, nagyon hasonló kérdésemet. :D

Ott több válasz is érkezett, illetve társalogtam egy sorsstárssal.


http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok_..

2015. dec. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyesmire hajlamom, de nem durván. Inkább apróságokban jön ki. Például ami vagy aki különösen népszerű, főleg ha listaelső a maga kategóriájában, az nekem tuti nem tetszik. Például ha van egy favorit csapat (sportban), én tuti az ellenfélnek szurkolok. A megosztó dolgokat sokkal érdekesebbnek találom, az elhanyagolt, észrevétlen, lesajnált emberekkel, csoportokkal pedig van egy alap együttérzésem.

A másik, de hasonló difim: enyhén szórakoztatónak, de inkább szánalmasnak találom az emberek jó részére jellemző következő viselkedési formát: tesznek, csinálnak valamit, mert az úgy szokás, és nem néznek a dolgok és a miértek mögé. Példa: az illető kinézi azokat az embereket, akiknek piecingje van aztán megszületik a lánya és rögtön rohan kilövetni a fülét. Őszintén: nem mindegy, hová kerül az a nyavalyás fémdarab? Az én szememben ugyanaz a kettő, sőt, a piercinges annyival előrébb van, hogy szabad, tudatosabb választása volt, mint a csecsemőnek.

2015. dec. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszi a hasznos valaszokat! A linket kulon koszonom,par hasonlosagot eszrevettem es megertettem.

Egyszeruen csak nem birnek ugy elni mint mindenki,nem birnek egy gyarban dolgozni,atlagos eletet,atlagos eletszinvonalon elni.(ezzel nem leszolni akarok senkit,tisztelem a kozmunkastol elkezdve a tanarig az osszes munkat.) Csak nem,nem birnek ugy elni mint az emberek 90%-a. Hiaba mondja akarki ,hogy majd beallok en is a sorba ,ha egyszeruen az az eletforma,eletstilus elhetetlen szamomra.

2015. dec. 26. 20:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, de nem minden egyes dologgal megyek szembe. Ezt én azért csinálom, hogy kalandokat keressek, ne legyen unalmas a saját kis életem. Rengetegszer csinálok hülyeségeket bárhol (nem rossz értelemben), hogy még az se legyen unalmas.
2015. dec. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!