Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes terhes vagyok,1 hete...

Napsugar001 kérdése:

16 hetes terhes vagyok,1 hete verzessel korhazba kerultem. Mitol lehet? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
Bo verzesem volt az elso napokban,de napi 3 verzescsillapito szurit kaptam,igy 2nap utan mar szinte semmilyen verzeses panaszom nem volt,csak nagyon picit barnaztam.ultrahangon is minden rendben volt,nincs gond a mehlepennyel,minden a helyen...hazaengedtek.masnap delutan jelentkezett a verzes ujra,eleg bo,friss ver volt.ujra vissza,ismet bent fekszem.ugyanaz a tortenet,nem latnak semmi rendelleneset,uh-n minden okes.2napja bent vagyok,megint csokkent a verzes,barnas folyasom volt csak.viszont delutan megkaptam a verzescsillapito szurit,majd hirtelen felalltam es ereztem h folYik ki belolem valami..nagyon megijedtem,rohantam a noverhez,jottek az orvosok,ultrahang volt minden okes.nem tiszta ver volt ami elontott,hanem az orvos szerint valami savos folyas,de nagyon durvan ataztam.most megint verzek erosen ha elmegyek pisilni.1 hete mar csak fekszem,es nem tudjak mitol van...valakinek volt hasonlo??elore is koszi es bocsi ha rosszul fogalmaztam,de nagyon aggaszt mar ez az egesz,magam alatt vagyok....

2014. szept. 20. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
56%

Sajnos nem tudom mitől lehet :( Találgatni nem szeretnék, mert azzal nem segítek neked, ha megijesztelek!


Orvosok biztosan figyelnek rád és mindent megtesznek!


Ne aggódj, minden rendben lesz!

2014. szept. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
15 hetesen voltam verzessel korhazban. A mehlepenyem egy resze a mehszajamon volt es a szextol elkezdett levalni. En is elegge vereztem. Egy hetig bent, aztan egy hetig meg otthon is. A babanak nem lett vegul baja, de agynyugalomra iteltek. Vegul a kiirt napon szultem.
2014. szept. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. 14 hetesen elöntött a vér. Kiderült hogy a méh lepény a méh szájon volt és ahogy nőtt a méhem levált. Először nem is látták uh on aztán megnéztek még 1x és akkor vették eszre. Szigorú fekvés volt nekem 1 hónapig. Csak pisilni kelhettem fel. És utrogestant kellett szednem 1 hónapig . Időre született a csajszim. Semmi baja nem lett.
2014. szept. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi lett Veletek végül?
2017. febr. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!