Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan ne legyek zárkózott?...

Hogyan ne legyek zárkózott? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

A helyzet a következő:

Most vagyok 9-es és a barátom (akivel nagy nehezen összebarátkoztam) akiről kiderült,hogy egy köcsög hűtlen barát és már amennyire tudom kerülni fogom.Nehezen barátkozó típus vagyok és a többiek akármiről beszélnek nem tudok beszélgetni,ritka amikor hozzátudok szólni egy-egy témához.Az osztályban csak egy ismerősöm van,de vele általánosba se barátkoztam és most se akarok.Az iskolában csak egy barátom van.Ha barátságba vagyok valakivel akkor akármiről tudok beszélgetni.Sulin kívül vannak barátaim.Facebookon akármiről tudok akárkivel,csak éppen ha lehet nem teszem,mert az úgy,hogy néz ki,hogy interneten beszélgetünk valóságba egymáshoz se szólunk vagy legalábbis én nem tudok.Szóval,hogyan legyek az a könnyen barátkozó jó fej típus?



2015. dec. 26. 21:33
 1/10 A kérdező kommentje:
A suli kívüli barátaimmal szoktunk néha eljárni inni és akkor amikor be vagyok rúgva,úgy érzem,hogy akárkivel tudnék barátkozni és/vagy beszélgetést kezdeményezni.
2015. dec. 26. 21:38
 2/10 anonim ***** válasza:

Lefognak pontozni, mint az atom, mert sokaknak nem fog tetszeni amit mondok.

Én is eléggé zárkózott típus voltam. Bulikba viszont nagyon könnyen barátkoztam, mert ugye ittam is (nem hulla részegre!). Egy idő után rájöttem, hogy az ég világon semmitől nem kell félnem, ha becsicsentve bírnak, bírni fognak józanon is:)

2015. dec. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi nem pontoztalak le,épp ellenkezőleg,csak azt nem tudom,hogy engem bírnak-e becsiccsentve. :D
2015. dec. 26. 21:50
 4/10 anonim ***** válasza:
Elküldenek, vagy szívesen beszélgetnek veled? Nevetnek a vicceiden? Azért elég könnyen rá lehet jönni:)
2015. dec. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Amikor vicceket mondok változó,hogy nevetnek-e vagy nem.Ha egy "körbe" kerülök ahol beszélgetnek nem küldenek el,de nem is nagyon szólnak hozzám.Szóval nem kavarok sok vizet,ha lehet gy mondani.
2015. dec. 29. 22:05
 6/10 anonim ***** válasza:
Minél többször menj oda a többiekhez, lógj velük sokat! Egy idő után már te is hozzá fogsz tudni szólni a témához.
2016. jan. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Ez nem egészen a zárkozottság (félig lehethogy), ez introverzió. Az introverzió a génekben van. Az emberek 50% introvertált (köztük én is) de megtanulhatsz kinyílni (én már is megtettem).
2016. márc. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
És te hogyan tanultad meg?
2016. márc. 3. 15:54
 9/10 anonim ***** válasza:

ne legyél könnyen barátkozó, se jófej


azok ugyanis a debilek

maradj normális, és zárkózott. aztán, aki megérdemli a bizalmad, azzal majd jóban leszel

2016. márc. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Ha ki akarsz nyílni:

1. Önbizalom társaságokban, a csendbenmaradásnál minden jobb

2. Ne legyél érzékeny semmire, legyél egy kicsit önző ha nem vagy még az

3. Tölts időt az emberekkel, egy idő után megszoknak és kedvelni fognak

4. (Opcionális) mosolyogj ha valakit meglátsz majd utánozd le az arckifejezésüket, ez nem mindenkinél működik de ha igen sok bónusz mert pszihológia

2016. ápr. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!