Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gyerekes dolog, ha egy 30éves...

Gyerekes dolog, ha egy 30éves facebook profilképe egy rajzfilm- vagy mesefigura?

Figyelt kérdés
2015. dec. 27. 16:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
10. Ja, minden férfi vágya meg egy ilyen "anyós", aki előre kémkedik a másik ember után a facebookon, hogy felkészülhessen belőle. Lehet pont ezért volt neki Shrek kirakva, mert ismeri a fajtádat...:D
2015. dec. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Kedves 10.!

Falun lakunk, itt "illik" ismerni az embereket. Vagy a szüleit...De mivel elég rossz a memóriám, és csak gyerekként láttam, elég "égő" lett volna semmit nem tudni róla.

De nem mentegetem magam, mert semmi közöd hozzá. De minden srácnak tudtam a kedven kajáját, és képzeld, meg is főztem nekik. A madártej imádó hapsit nagyon sajnáltam, hogy vége lett. A franciasalátát szeretőt pedig azóta is sajnálom, mert olyan jól rendbe vágta a gépemet mindig. Cserébe kölcsönadtam nekik az autómat. Nem kellett tankolni sem.

Szeretnél Te ilyen anyóst! :) :)

2015. dec. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem fiatalabbnál is gyerekes, pláne egy 30 éves férfinál. Nőknél még mondjuk ilyet nem láttam, de náluk is égő.

Nem szükséges csücsörítős meg apám tudja milyen képeket kirakni, egy egyszerű pillanatkép teljesen jó, csak azért mégis legyen már az embernek fogalma arról, hogy kit rejt a Tóth Jóska név.

2016. jan. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
13. Már miért kellene tudni, hogy kit rejt a Tóth Jóska? Érdekes, az ismerőseim mindig megtaláltak az egyéb infók alapján (iskola, város, de legfőképp közös ismerősök, mert azt mindenkinél mutatja). A barátaim meg tudják, hogy hogy nézek ki, akkor meg minek? :D Ez után csak az sipítozik megint, akik kémkedni akar valaki után. :D
2016. jan. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!