Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kis korodban volt valami...

Kis korodban volt valami rajzfilm- vagy mesefigura, amitől nagyon féltél? Mi vagy ki?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 10. 23:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha emlékszel a Roger nyúl a pácban film végére, a Christopher Lloyd által alakított karaktertől féltem rendesen. :D
2010. ápr. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

35 éves leszek és arra a hülye kis Menőmanótól féltem 4-5 évesen, ami egy fekete papíron rajzolt fehér vonalból állt.

Utáltam az artikulálatlan hangját és attól féltem.

2010. ápr. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=-6XK_SRBvKY


0:47-től látható az én rémem... még most is ráz tőle a hideg, komolyan, frászt kapok tőle! Főleg, hogy a magyar változatban még ilyen hülye hörgő hangot is kiadott.

Nem tudom, mi a neve, én mindig csak "Hork"-nak hívtam :D Ráadásul ez a zene..

Akkor csillapodott a tőle való félelmem, amikor egyszer kaptam egy csomag gyurmát, és megformáztam őt. Nem volt nehéz :D Mindenkinek körbemutogattam a családban, és azt gondoltam, nagyon "élethűre" sikerült, szóval ennek a pozitív élménynek a hatására kicsit megnyugodtam.


A másik dolog, amitől, pontosabban: akitől féltem, az Freddy volt a Rémálóm az Elm utcában-ból. Miatta vagy 2 évig nem mertem lemenni a kazánhoz a pincébe, ráadásul a kádban sem voltam hajlandó fürdeni.

2010. ápr. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó, komolyan meg tudlak érteni. Horktól - tényleg volt a neve - én is szabályosan rettegtem. És az az ijesztő zene, ami közben volt!

A másik, amitől mindig kiszaladtam a szobából, az Álmatlan Medve volt.

[link]

2010. ápr. 10. 23:55
 5/10 anonim ***** válasza:
Freddy Krüger.
2010. ápr. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem Hork, hanem Múmin a neve

http://www.youtube.com/watch?v=Je2FQpIhuBY

2010. ápr. 11. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A kedves, bumfordi, fehér főszereplő neve tényleg Mumin, de akiről mi beszélünk, az lila, nagy, nagy orra van és ijesztő fogsora, vagyis Hork.
2010. ápr. 11. 07:45
 8/10 anonim ***** válasza:

Jéééé megtaláltam a menőmanót:-DD


http://www.youtube.com/watch?v=4SwPFRFoeZ4

2010. ápr. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is attól a medvétől féltem......de nagyon!!!
2010. ápr. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Menőmanó rulz... tőle én is féltem :)

meg volt az m1en régebben pont 10kor(vagy éjfélkor?) mindig ugyanaz a szalámireklám,attól nagyon féltem!!!

2010. ápr. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!