Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért van csak 4 ujja a...

Miért van csak 4 ujja a mesehősök többségének?

Figyelt kérdés

2012. okt. 28. 00:24
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Jó kérdés. De a Mr. Bean rajzfilmekre az alapján fogasták el a stúdiót, hogy ki csinálta meg jobban, hogy Mr. Bean zongorázik. És nem véletlenül lett Oscar-díjas az a Tom és Jerry sem, amiben a Magyar rapszódiát játszák. Valószínűleg egyszerűen jobban mutat, könnyebb rajzolni, látványosabb...
2012. okt. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

nem értek egyet

szerintem azért mert a legtöbb gyerek is így rajzol és hogy közelebb érezzék magukhoz a mesehőst, mintha egy velük egykorú rajzolta volna meg

2012. okt. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Könnyebb megrajzolni, és a "rajzfilmszerűbb" (értsd: eltúlzottabb, karikatúraszerű, leegyszerűsített) rajzstílusokhoz általában jobban illik, mint az ötujjú kéz.
2012. okt. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Érdekes gondolatok! Írjatok még, én nem találtam erről semmit a neten! Ez utóbbit el tudom képzelni: mármint azt, hogy könnyebb megrajzolni!

Itt egy jó példa: Számlálgatta Mehemed...

2012. okt. 29. 11:27
 5/5 A kérdező kommentje:
2012. okt. 29. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!