Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen egy divatos 15 éves srác?

Milyen egy divatos 15 éves srác?

Figyelt kérdés

Esetleg képekkel is illusztrálhatjátok.

Szemüveges, magas, vékonyabb alkatú (nem gebe, de nem is izomagy) srác vagyok.

Főleg hasonló korúak, ezen belül is főleg a lányok véleménye érdekel. De bárki véleménye jöhet.


15/F


2015. dec. 28. 02:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Alakíts ki magadnak ami jól áll... de azzal ha beállsz a sorba csak egy leszel a sok divatmajom közül, akik mind egyedik akarnak lenni a divattal és közben mint a sorozatgyártott példányok.
2015. dec. 28. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha mutatsz képet üzenetben, adhatok tanácsokat, tippeket, min változtass, így kép nélkül nehéz
2015. dec. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

Ezt szerintem a saját stílusodra kell szabni,neked kell tudnod, mi az, amit akarsz sugallni a többiek felé:)

(Én például folyton olyan feliratos pólókat hordok, amiknek a felirataival egyetértek, vagy csak úgy érzem nekem szólnak, de van, amikor csak megtetszik valaminek a szabása, vagy bármi, amitől úgy érzem, engem képvisel :D)

Szerintem ne akard mások által "elfogadott" dologgá tenni magad, akkor nem igazán téged látnak, csak valami divatos fiút (mondjuk, lehet, hogy pont ez a célod, ki tudhatja:D),és szerintem a ruhák két dologra hivatottak:

•takarni velük a bőrfelületet, amit nem akarsz mutogatni

•egy újabb lehetőség,hogy azt csinálj, amit akarsz :DD

2015. dec. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az a divatos, ha egyedi vagy. Szoval nem majmolsz mindenkit, hanem megprobalod megtalalni azokat a ruhadarabokat, melyek kozel allnak az egyenisegedhez, es jol is erzed bennuk magadat. ;)
2015. dec. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
képet küldesz?
2015. dec. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 seymour99 válasza:

Kicsit régi a kérdés, de én is azt tudom tanácsolni amit a többiek. Keress egy saját stílust. Ha bejön neked ez a b*ziskodás amit mostanában csinálnak, csináld. Én kipróbáltam. Nem jött be. Azóta meg lett a saját stílusom, nem egy ecset vagyok, normális elegáns ruhákba járok suliba. haverokkal meg általában ezekben a hip hop szerkókban vagyok. (megjegyezném hiphopozok is) legyél olyan ruhában amiben jól érzed magad, és ne érdekeljen más véleménye. (egyedül a szüleidé, ha valami nem tetszik nekik arra azért hallgass, mert nem akarnak rosszat)

Mindenjót!


Zsolti


16/F

2016. márc. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!