Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Melyek azok a tipikus és ma...

Melyek azok a tipikus és ma divatos "varázsszövegek" és udvarló helyzetek srácok részéről, amelyeknek mi lányok nagyon nem kellene bedőlnünk úgy személyes randi, mint társkereső oldalakon való ismerkedések alkalmával?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 15. 22:51
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Teljesen hulyeseg a feltetelezesed. Lehet h vki veletlenul igy szeretne normalis kapcsolatot, amilyen szoveg fennt van a listadon. Es akkorr???? Urosten atakarnak verni...!!!! Takarodj..!!! o_O
2014. ápr. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
"Szerinted, ha csak megdugni akarlálak, találkoztunk volna ennyiszer?" vagy "Szerinted, ha csak megdugni akarlálak, tettem volna bele ennyi energiát?"...Na kb. ilyenek, bár lehet, hogy csak én vagyok szemét.
2014. ápr. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
akarlálak=akarnálak
2014. ápr. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Pl. Szia, megiszol velem vmit?


Ha igy kezdemenyeznek vkinel,es rajta van a kisvlistajan, akkor egybol elkuldene mert a listája megmondja h átakarom verni, ugy kell Neked.

2014. ápr. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Hát, jelenleg még kapcsolatom van, de hamarosan lezárom." (kamu)

"Nincs kapcsolatom (ezek közt is rakás kamu van, csomó ember társa mellett regel be)

"Igazából nincs feleségem és gyerekem sem" (többnyire kamu, ha 30 feletti pasival beszélsz, aki még ki is néz valahogy)

"Nem olyan régen voltam nővel (ami kb több éve volt utoljára)


ilyesmik...

és mégis annyi mindennek bedőltök nők, hogy csak na :(

2014. ápr. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Komoly kapcsolatot keresek"

Miután a többség beetette velem, kiderült h csak dugópajtit keres és ez jó szöveg volt, hogy ráakadjak a horogra. Persze nem mentem bele, mert mindig lehullt a lepel.

2014. ápr. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hisztisen válaszoló srácok: vezessétek le a mérgeteket másik kérdésen. Hálás köszönetem.

Köszönöm annak a kedves válaszolónak, akinek tanulságos a válasza. Ennek a kérdésnek éppen ez a célja.

2014. ápr. 15. 22:56
 8/10 Költőnő? ***** válasza:

Aki elhalmoz kérdésekkel de igazából alig figyel; kapkodó zizi.

Két kedves szó és gyereket akar tőled; nem kell magyarázni zizi.

Akivel még alig beszéltél és mégis mindig rádír; rádkattanós zizi.

Csini vagy, egyből személyesen akar talizni.

Eltűnik egy hétnél többre.

Túl sok bók is hmmmm fura.

Szal sztem ne azt figyeld inkább mit "mond", hanem hogyan;)

2014. ápr. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

baby, kinn áll a Q7esem.

van egy nagyon penge jakuzzim a budai villámban, meg a lábam között egy 22 centis piton.

Ebbe a sorrendbe beleülhetnél mindegyikbe, mit szólsz?


Ált 10ből 8 csaj beleül, mindegyikbe.

2014. ápr. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9-es: Az ilyen kategória csajok megvilágításával önmagadat jellemzed, kár ezt így csinálnod ...
2014. ápr. 15. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!