Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ez netes ismerkedésnél?

Miért van ez netes ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

Beszélgetünk, beadja h komoly kapcsolat kell neki, még viszonylag őszintén is válaszolgat, azt hinném hogy közvetlen és lehet kicsit jobban belemenni a dolgokba, de akkor meg jön az h nem így meg úgy, vgyis úgy kezel néha mintha most beszélnénk először.. pedig már egy jó ideje kommunikálunk.

Egyáltalán Mit akar az ilyen ? Ráadásul Még ideálja sincs ahogy vallotta.. De hogy akar így komoly kapcsolatot ?

Meg ha én hozok fel valamit, az úgy nem jó. Emiatt nem tudom tovább vinni az egészet sehogyse, mert lerázza magáról. Mit kezdjek vele ? De még ha rám is ír.. első pár mondat megy, aztán már mintha nem is akarna semmit úgy elhal a beszélgetés. nemtudom mit akar akkor tőlem ?. Na meg eltudom képzelni azt is, h találkozásról is beszéltünk már de neki ebbe az időszakba nemjó, majd.. egyszóval megbeszéltük hogy mikor jó, de eltudom képzelni hogy akkor meg ha meg emlitem majd neki akkor is megy majd a lerázás meg téma váltás.. Legszívesebben megmondanám neki h döntse el mitakar tényleg komolyan gondolja vagy csak engem hülyít. Vagy Legyek most már Kicsit bunkobb vele hogy érezze , ne foglalkozzak vele ?


2015. dec. 28. 14:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Találkozzatok szemtől szembe. Légy aki vagy . Ha meg nem akar találkozni, akkor felejtős az egész.
2015. dec. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy rajtad kívül 10 másikkal is levelezik, és ahogy jobban alakul valamelyikkel a levelezés, meg randi is összejön, a többiek más nem olyan fontosak neki. De le sem építi őket, hátha két hónap múlva pofára esik és előszedheti a többieket a talonból. Rohadt egy hozzáállás, de sokan ilyenek.

Az is lehet, hogy maga sem tudja mit akar, és amint lenne egy konkrét, iránta valóban érdeklődő ember, hanyatt-homlok menekül vissza a csigaházába. Az ilyeneknek nem valóságos partner kell, hanem az az illúzió, hogy ha akarnának partnert, akkor lenne nekik, tehát semmiről nincsenek lekésve. Rengeteg a lelkileg deformált ember, sajnos.

2015. dec. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hmm na ebben van Igazság.

Mondjuk elmondása szerint nincs olyan sok barátja akivel beszélne, inkább olyan fajta hogy visszahúzódik a "csigaházába.

De eez tényleg.. gerinc kell ahogy írtad hogy van még 10 akivel beszél így persze sosincs veszteni valója, mert soha nemesik annyira pofára, azért tényleg ez így elég szánalmas dolog, és még ők vannak úgymond "hátrányba akiket sajnálni kell..

2015. dec. 28. 16:25
 4/10 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Te a fiú vagy, nem?

2015. dec. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kor az most nem mindegy ? :D mintha azon múlna a tényállás
2015. dec. 28. 16:33
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát azért múlik a koron is ez szerintem... :D

Pl egy 14 éves nagyon biztos, hogy nem komolyan gondolja.

2015. dec. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát ha olyan korú lennék én is, teljesen másképp tettem volna fel ezt a kérdést gyerekes felfogással, mint amit itt sokat látni a kis tinik körében a nagy szerelmi témákban :D amúgy 20-on túl
2015. dec. 28. 16:41
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt nagyon könnyen kiderítheted :)


Mondd meg neki, hogy te ekkor és akkor érsz rá, és hogy nagyon szeretnél találkozni AZONNAL.


Ha lepattint, akkor ennyit értél.


Ha belemegy, akkor majd élőben kiderül.

2015. dec. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ja és a részleteket ne közöld vele először. Azt, hogy hogy ki menjen hová.


Szerintem lehet érezni, hogy ki gondolja komolyan... Ha komolyan gondolja, akkor érdemes neked igazodni, mert egy próbát mégis csak megér.

2015. dec. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hmm Értem! köszönöm a válaszokat. Majd meglátjuk
2015. dec. 29. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!