Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 10-ből 8 lány netes ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10-ből 8 lány netes ismerkedésnél miért tőmondattal válaszol?

Figyelt kérdés

Neten próbálkozok ismerkedni, beszélgetni lányokkal. Az üzeneteim általában 3-4 egyszerű összetett mondatból áll, valamilyen egyszerű gondolatot fejez ki, majd a végén, hogy a lánynak olyan sokat ne kelljen gondolkodni, hogy mit válaszoljon, megkérdezek tőle valamit, ami ahhoz a gondolathoz kapcsolódik.

Utána a lány válaszol arra az egy kérdésre kb. 3-4 szóval, és ennyi az egész válaszüzenete.

Ennyire nem érdeklem, képtelen tőmondatnál hosszabb gondolatot megfogalmazni, ez a normális válasz, vagy mi ennek az oka?

Illetve mit tegyek, hogy tartalmasabb válaszokat kapjak?


2015. szept. 27. 13:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Talán az adott lányokat kéne erről megkérdezni, hogy miért így válaszolnak és hogy ennyire nem érdekli őket a téma?..stb.
2015. szept. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
40%
Lehet az is, hogy nem érdekled, de a lányok nagy része alapból alkalmatlan beszélgetésre.
2015. szept. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
nem akar ismerkedni, nem érdekli a téma, passzív és azt várja te legyél aktív és millió kérdést tegyél fel
2015. szept. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%

Én most beszélek itt egy csajjal, és 2 A4es oldalnyi levelekben beszélgetünk. :)


Ezt ne vedd magadra, nem te vagy a hibás!

Amúgy szerintem ez azért történik veled, mert a nők annyira lex@rják a netes ismerkedést, hogy ennyi energia befektetés az ami még nem fáj nekik. Tisztelet a kivételnek, mert van ilyen is. :)


Amúgy írd amit gondolsz, keltsd fel az érdeklődését, legyél értelmes, kedves, néha pimasz, és tapadni fognak rád a nők! :D


22/F

2015. szept. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy te képes vagy írásban kommunikálni, még nem biztos, hogy más is...

1. A társkeresőkön lévő emberek leképezik a teljes társadalmat, tehát vannak köztük átlagos, átlagon felüli és átlagon aluli intelligenciájú emberek is. Férfiak között is bőven akadnak olyanok, akik kétszavas mondatokban kommunikálnak, mert másra nem is képesek. Nőkben is.

2. Vannak, akik képesek kommunikálni, csak nem írásban.

3. Ha olyan kérdéseket teszel fel, amiket röviden meg lehet válaszolni, akkor te kínálod fel erre a lehetőséget. Tegyél fel olyan kérdéseket, amiken igenis gondolkodni kell. Vagy egyáltalán ne tegyél fel kérdéseket, hanem magadról írj, és várd meg, hogy a másik fél képes-e arra reagálni magától (nem mindenki képes).

4. Lehet az ok érdektelenség is, sok levelet kap az illető, vagy te nem ragadod meg a fantáziáját.

2015. szept. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
minek húzni 2 A4-es oldalon keresztül, amit le lehet írni egy tőmondatban?
2015. szept. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

6-os milyen igazad van

Minek udvarolni, beszélgetni?

- Szia. Dugunk?

- Szia. Persze. Hol és mikor?


Ez így jobb lenne? :D

2015. szept. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
49%

a hatékony kommunikáció híve vagyok

amúgy ne írjatok, nincs pinám

2015. szept. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
53%
Eleve ha ráírok valakire, és 1-2 szóban válaszol, annak többé nem is írok. Ennek ellenére kaptam már ilyen párszavas szókincsű nőtől "szép" hangvételű bónuszüzenetet is, mert nem vettem a fáradtságot válaszolni neki, amiben az édesanyámtól kezdve a kutyámig mindenki és minden meg volt említve különféle szexuális töltetű útbaigazításokkal. Jót röhögtem, aztán tiltottam őket a francba, nem csinálok belőlük nagy ügyet.
2015. szept. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

1. Nehezen kommunikál.

3. Untatod.

4. Mást csinál közben.

2015. szept. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!