Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 10 éve vagyok együtt a férjemm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 éve vagyok együtt a férjemmel, még mindig nagyon szeretjük egymást, a kapcsolatunk tényleg szeretettelteli és fantasztikus ember. Most kiderült, hogy vastagbélrákom van ami elég nehéz fejezet lesz és nem tudom hogyan kímélhetném meg Őt?

Figyelt kérdés
Minden pillanata teli van aggódással, és félek, hogy kikészül vagy nem tudja feldolgozni. Munkahelyéről is állandóan telefonál, éjjel többször felébred csak hogy rám nézzen. Én igyekszem nem kimutatni a félelmeimet és fájdalmaimat, de utóbbi igencsak nehézkes. Nem tudom mit tehetnék, de igy ez elég rémes, hogy miattam kell szenvednie. Akik átéltek ilyet, hasonlót, leirnák, hogyan kezelték az érzelmi, lelki részét a dolognak? Én 28 éves vagyok, Ő 34. Privátot is írhattok.
2014. jún. 13. 10:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne titkold el ha félsz,ha fáj,ne akard egyedül végigcsinálni.

Én voltam a párod helyében, az én páromnak is hasonló volt,két évünk csak a kemókról,műtétekről,alternativ gyógymódokról szólt(lekopogom,ennek 8 éve,azóta nem nőtt vissza sehova).

eleinte nem volt hajlandó beszélgetni erről,azt mutatta nem fél,nem fáj.Aztán veszekedtünk egy sort,onnantól elmondta mikor mire gondol,hol fáj,így nekem könnyebb volt,mert kereshettem újabb orvost,újabb alternativ gógymódot,fájdalomcsillapitást,vagy csak összebújva együtt féltünk a jövőtől.

A jóban-rosszban ígéretnek most a rosszban része következik,nehéz lesz,de együtt könnyebb.

Kitartás.

2014. jún. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Őszödi Ferenc ***** válasza:
87%
Nem éltem át ilyet. De erőt, és kitartást kívánok mindkettőjüknek. Győzzék le a betegséget.
2014. jún. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Először is, sok, sok erőt és mielőbbi jobbulást kívánok! Nagyon rendes ember vagy ( ritka ), hogy ebben a nehéz helyzetben amiben vagy, nem magadra, hanem a férjedre és az ő lelkivilágára gondolsz! De szerintem ezt közösen kell, hogy megoldjátok! Szerinted mit fog szólni ahhoz, ha rájön, hogy hetekig, hónapokig nem mondtad el neki? Szerintem ez nem az a szitu, amit titkolnod kellene! Szerintem ( nem kell megfogadni, ez csak az én véleményem ) mond el neki. Egy férfi legyen férfi ebben a helyzetben is és ne a körmét rágja az idegességtől, hanem biztasson, nyugtasson és legfőképp legyen támasza egy nőnek!
2014. jún. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
28 évesen vastagbél rák? Ennek nagyon kevés esélye van. Biztos?
2014. jún. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon kedvesek vagytok! Igen, sajnos már teljesen biztos.
2014. jún. 13. 10:51
 6/12 anonim ***** válasza:
44%
Most nem kellene foglalkoznod a férjeddel, mert sok energiát elvesz. A "félelem és aggódás" helyett egy kicsit önzőnek kell lenni, hogy beinduljon az öngyógyulás. A halálfélelem sem jó. Minden lelki terhet el kell engedni és csak a gyógyulásra koncentrálni.
2014. jún. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%
Nekem apám szenved ebben, sajnos több áttétje is van elszórva. De pont ugyan ez a "lelki tünet", hogy nem akar teher lenni. Javaslom hogy olvass utána a lelki okainak a betegségednek, mert az érzelmek, vágyak elfojtása tesz minket beteggé. Fontos, hogy merd elmondani mit érzel és a férjed is. Most kell, hogy igazán társak legyetek és ne a megfelelésről szóljon az egész!
2014. jún. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Bence_ ***** válasza:

Pedig beszéld meg vele.

Sehogy nem tudod megmenteni őt. Neki is meg neked is a saját problémádat kell feldolgoznod.

Neked a betegséged, neki a beteg feleségét.

Együtt kézen fogva, bátran nézzetek szembe avval ami jön.

Aztán oldjátok meg és boldogan, még jobban összeforrva éljetek.

2014. jún. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Engedd közel magadhoz, neked is könnyebb lesz a gyógyulás! Hagyd, hogy szeressen és gondoskodjon rólad, fordított esetben ugyanígy tennél.
2014. jún. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Ajánlanám neked a Belső utazás című könyvet! A lelki gyógyulás az első lépés a testi felé. Nem tudom, hogyan gyógyíttatod magad, én mindenesetre az alternatív gyógyászatot is javaslom a rendes mellett, gyógynövények, akupunktúra!

2014. jún. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!