Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én egy 18 éved lány vagyok és...

Én egy 18 éved lány vagyok és pénteken+szombatom apummal mindig járunk edzésre (jiuu-jitsu) és mikor haza érünk anya mindig azt mondja, hogy milyen jó baba illatom van, és már apám is mondta. Szerintetek mitől van ez?

Figyelt kérdés
Elméletileg 10 éves koromig "baba illatom" volt, vagyis szüleim ezt állítják.

2015. máj. 29. 22:25
 1/9 Nemdetalánbiztos ***** válasza:

Szerintem erre nem sokan tudják a választ.

De én a helyedben örülnék neki, mert a baba illat az nagyon kellemes.

2015. máj. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A szüleid azért mondják mert az ő gyerekük vagy és nekik mindig baba illatod lesz.


Majd ha a pasid is azt mondja hogy baba illatod van akkor már elképzelhető hogy úgy is van.

2015. máj. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Anyum is szereti meg szerintem is kellemes csak épp azt nem tudjuk mitől van ez :)
2015. máj. 29. 22:30
 4/9 A kérdező kommentje:
Kedves KirályRobi, őszintén van egy nővérem is de neki nem szokták mondani ezt és azt mondták neki csak olyan 2 hónapos koráig volt baba illata.
2015. máj. 29. 22:33
 5/9 anonim válasza:
jiuu jitsu edzésre jársz és baba illatod van utána annak tényleg csak örülhetsz ,és hogy megy milyen öves vagy?_
2015. máj. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy a tusfürdődre értik.
2015. máj. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Pedig a kulcs az lehet hogy a családtagokon kívül is valaki megerősítene ebben hogy tényleg baba illatod van és lehetőleg nem egy hanem legalább 2-3 ember.


Ha tényleg így van akkor alapvetően ilyen a "kémiád"

De befolyásolhatja még az is hogy mit eszel.

Például aki kevés húst és inkább sok szénhidrátot meg édes ételeket fogyaszt annak édeskés lesz a kipárolgása.

De nem ez határozza meg hanem inkább csak befolyásol.

2015. máj. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
az én húgomnak is baba illata van :D pedig már 16 éves nem tudni miért..
2015. máj. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) 1-2 tényleg logikusan hangzik :D
2015. máj. 30. 01:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!