Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Manapság mindig azt mondják,...

Manapság mindig azt mondják, hogy a mai 15 éves "gyerekek" milyen szánalmas alkoholista barmok, hogy a 13 évesek mindig cigiznek, stb. miért?

Figyelt kérdés
Szerintem ezt nagyon eltúlozzák, sőt mi több, ez hüleség. Nektek mi a véleményetek erről? Tényleg így látjátok a mai fiatalokat?
2015. dec. 30. 14:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%
ki mondja ezt?
2015. dec. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
47%
Bár én is ilyen voltam kamaszként, még is meglep hogy mennyi olyan fiatal 18 év alattit látok, aki szívja a cigit meg minden.
2015. dec. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
olvasgatok itt,és egyre csak ezt látom
2015. dec. 30. 15:14
 4/22 anonim ***** válasza:
39%
Itt GYK-n sokaknak az az egyetlen örömük hogy ilyen hülyeségeket beszélnek.
2015. dec. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
29%
Egy részük konzervatív, egy másik részük pedig irigy, de konzervativizmusba csomagolják a rosszallásukat.
2015. dec. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
24%

A mai fiatalok sem rosszabbak, mint annak idején mi voltunk. Csak akkor nagyobb volt a szülői szigor. A másik véglet..

Anyám még annak idején kísért a bálba. (jaj!)

Első udvarlóhoz illett férjhez menni, mert mit szól a falu, a környezet. A lány jó híre! Lehetőleg szűzen...

Maga volt a pokol az a fiatalság. Lehet, ez meg a másik véglet. De inkább ez, mint a börtönbe zárt fiatalság.

Koromat nem írom, rájöhettetek, igen régen születtem.

2015. dec. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
32%

Mert ez az igazság. Ha voltál az elmúlt években buliban ezt látni. Meg az utcákon is. Dolgozni nem dolgoztak még életükben, a pénzt meg kikönyörgik otthon aztán ők a nagy vagányok. Ez a réteg hallgatja azt a drogos Mr.Missh-t meg a Mr.Busta-t. Menő ha füveznek meg ők a gengszterek, aztán ha balhé van apucinak szólnak.

(Hozzáteszem épp tegnap volt hogy Pesten kamaszok késeltek, nem az első eset, és nem is az utolsó...)

2015. dec. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
47%
Van ilyen is, igen. De nem bennük van a hiba, hanem a szüleikben, elhanyagolják őket, meg veszélyeknek teszik ki akár tudtukon és szándékukon kívül a gyerekeiket. De azért azt gondolom ez a szűkebb réteg.
2015. dec. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%
Így van, hetes!
2015. dec. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem azzal van a baj, hogy ez egyre publikusabb és egyre többen vállalják fel, mert ez menő, hogy széthányjuk az utcán meg teljesen beállva kerülnek fel a bulifotók a facebook ra.

Én ide vezetném vissza ezt a dolgot, nem az, hogy régen mi volt... Régen nem jött szembe veled ez a dolog, csak tudtál, hallottál erről, most meg egyszerűen akaratlanul is ezt látod mindenfele...

2015. dec. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!