Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Arra keresem a választ, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arra keresem a választ, hogy a szerelmemnek, hogy tudnék segíteni abban, hogy megszabadúljon az alkoholista, hűtlen, férjétől? A gyerekek miatt nem akar kezdeményezni, ne hogy nehezteljenek rá. Hét éve hűtlen a férj és még nem tudta lebuktatni.

Figyelt kérdés
A férj folyamatosan iszik,az elvonó sem segített neki.A feleség csak tűr és szenved,szabadúlni akar,de tehetetlen.Segítsetek.Hogy segíthetek neki?Mindenki megérdemli,hogy boldogan élhessen.
2011. jan. 12. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kell ehhez semmilyen bizonyíték, adja be a válópert. Ha a szerelmed, gondolom akkor viszonozza, adja be a válópert, elég szerintem az is indoknak, hogy a pasi alkoholista, aztán összeköltözhetnétek, vagy lehetnétek együtt, közben is legyél vgig mellette.
2011. jan. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a legnagyobb gond,hogy a férj már teljesen elvette a feleség önbizalmát és nagyon fél belevágni az égészbe,mert fél a bizonytalanságtól.Biztosan tudom,hogy szeret,mert állandóan bizonyítja.A gyerekek miatt meg kell valami komoly ok a válláshoz,mert nem akarja,hogy ő legyen a bűnbakk.
2011. jan. 15. 12:05
 3/7 anonim ***** válasza:
A férj miért nem hagyja válni? Mondd meg a nőnek, hogy vagy üvöltse le, és legyen határozott, hogy ő ezt akarja, vagy legyen annyira elviselhetetlen, hogy a férj is akarjon válni. A helyében akármilyen bizonytalan, nem adnék enni a pasinak, főznék magamnak meg a gyerekeknek annyit, amennyit éppen megeszünk, a pasi éljen ahogy szeretne, ha saját keresete van, akkor abból egy forintot ne lásson a férj, előbb-utóbb úgysem fog dolgozni, és nem lesz miből megéljen. Egyébként attól, hogy férj és feleségek, elköltözhet a nő. Ha van saját lakásod, és meg tudjátok oldani, költözzetek össze, vagyis a gyerekekkel költözzön hozzád. A válást akkoris meg lehet oldani később, vagy maradjanak házasok, attól ti lehettek együtt. Egyébként az apjuk biztos szereti őket az életmódja ellenére, szóval küzdeni fog, hogy láthassa őket, akkor meg megoldhatják úgy, hogy ő is belemegy a válásba, ha másnem azért, hogy rendszeresen láthassa a gyerekeket, vagy amilyen idióta, lehet, hogy azért, hogy hátha hozzá kerülnek, ami természetesen nem fordulhat elő. Egyébként te állj végig a lány mellett! Amúgy miért nem elég az a váláshoz, hogy alkoholista a férj? A gyerekekre káros hatással van, tönkre teszi a felesége,és a gyerekei életét. Mondom, ha saját keresete van a hölgynek, akkor ne adjon semmit a férjnek, költözzetek össze, akkor nem tud mit csinálni a pasi, ha áll mellette valaki, bántani nem bánthatja őket. 15L (első voltam)
2011. jan. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jól látod a dolgokat.Bőven elég lenne a váláshoz az,hogy a férj alkoholista.Csak az a probléma,hogy ebből a gyerekek szinte semmit nem vesznek észre,mert mikor be van rúgva csak annyit csinál,hogy haza megy valamikor és be dől az ágyba,ezért szinte nincs semmi konfliktus helyzet ha otthon vannak a gyerekek.Az a legnagyobb gond,hogy a feleség nem tudja,hogy mivel tudná a gyerekeknek megmagyarázni,hogy elfogják hagyni az apjukat.Mert mint írtam,a gyerekek nem tapasztalják a gondokat.Az kevés ha csak mond nekik valamit,nagyon szereti a csemetéit és nem szeretné,hogy bár mi miatt is nehezteljenek rá.Színház az egész életük,kifelé azt mutatják,hogy minden happy,és ezt sokan el is hiszik,még a család tagok is.De ez a házasság már a veleéig romlott,az alkoholizmus a hűtlenség a nem törődömség és a semmittevés miatt.Ez mind a férj rovására írható és ezt már hetedik éve műveli.Ezért tudtam én megismerkedni a kedvesemmel,mert már nagyon belefáradt a boldogtalanságba.Mellettem mindíg boldognak érzi magát,csak ha haza kell mennie megint kezdődnek a boldogtalan órák.Megérdemelné a boldog,nyugodt életet.
2011. jan. 16. 11:40
 5/7 anonim válasza:
<ondja meg a cserekeknek az amit most ide leirrtál az anyához közeleb álnak a gyerekek mint az apáhzoz a másik pedig mikor részegen hazajön nem kel engedni hogy lefekeüdjön ki kel hivni a gyerekeket hogy lásák az apjukat részegen
2011. jan. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem kell semmi ilyet csinálni, nem az kell, hogy megutálják az apjukat! Mennyi idősek a gyerekek? Ha kicsik, akkor a szokásos magyarázat is elég, hogy felnőtt dolgok, stb, de ha már 13 fölött vannak, bőven megértik, akkor is, ha nem látják. Nem az a cél, hogy megutálják, csak értsék meg az anyjukat. Egyébként kismillió család megy úgy tönkre, hogy "nem szeretjük egymást már úgy mint régen" , ha ez elég indok, akkor mindenki meg fogja érteni az alkoholizmust. Az én szüleim 1(!) éves koromban váltak el, nem voltak meg jól, de nekem sosem kellett ezt magyarázgatni, ebben nőttem fel, nem fordították ellenem egyik családnál sem a másikat, úgyértem mondjuk apa család, anya család. Nincs utálkozás, hetente akár többször is beszélnek, aminek én örülök a legkevésbé, hiszen rólam van szó, és mindent kitárgyalnak rólam, de legalább jóba vannak, apához minden hétvégén mehetek, vagy amikor akarok, szoktam is, jóbavannak, apa felesége is kedves, anyával is jóba vannak, szoktam menni a "mostohaanya" szüleihez is, nyáron szoktam náluk aludni, stb.. Meg lehet ezt oldani, hiszen senki nem hibás, csak a férj. Nagymamát attól látogathatják, apukát is, de meg kell egyezni. Egyébként az alkoholisták családjait sokszor ítélik el, én azóta látom ezt az egészet máshogy, mióta tudom, mi van a fal másik oldalán. A szomszéd lány 25 éves körül van, folyamatosan iszik. A szülei, akiknek a legkevésbé kéne felelősséget vállalni érte ennyi idősen, minden nap szinte jönnek, ellenőrzik, a rengetegszer volt már itt a mentő, rendőr, stb. Szülők semmit nem tudnak tenni, pedig végtelen kedves emberek, szóval nem lehet rájuk fogni. Egyébként nagyapám is alkoholista volt, de abból nem nagyon érzékeltem semmit, kicsi voltam még, csak mikor már daganatos volt, és anyával mindig vittük neki a gyógyszert. :S

Sok "szerencsét"! Megint én voltam, 15L

2011. jan. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
fujj akkor te osztozol??????? kinyalod belőle amit a másik belerakott?
2011. febr. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!