Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azt kéne csinálnom amihez...

Clay Morrow kérdése:

Azt kéne csinálnom amihez jobban értek?

Figyelt kérdés
Mármint, ha nem tudok barátkozni, barátságokat kialakítani, rühellek mindenkit és a létező barátaimra is irigy vagyok meg őket se szeretem legbelül annyira akkor tegyem ezt, amihez értek? Emberi kapcsolataimat rontsam meg? Legyek bunkó és rosszba minden emberrel? Mindenki idegesít és haragít, lassan mindenkit utálok, még magamat is. Akiket nem utálok az csak a családom, szüleim és testvérem. Ha nem lehetnek normális kapcsolataim, elsősorban miattam és utána mások miatt akkor ne is erőltessem az egészet?

2015. dec. 30. 23:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, ne rontsd meg a barátságaid, mert felesleges...ehez mindenki ért, de megtartani nem mindenki tudja... ráadásul a barátok fontosak, kell h legyen egy igaz barátod akire mindig számíthatsz... sztem nem kéne tönkretenned a meglévő barátságokat, ha vszinű h több nem nagyon lesz ha így állsz hozzá az emberekhez...
2015. dec. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez igaz, utána az lenne a bajom, hogy nincs barátom. De idegesít és felőröl, hogy lehetünk nagyon jóban akkor sem vagyok senkinek az első! Jó, hogy én mindig szöktem! De mocskosul irigy és sértődékeny vagyok. Bánt ez a dolog és meg akarom szüntetni.
2015. dec. 30. 23:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha meg akarod szüntetni, az csakis rajtad múlik, csak elhatározás kérdése, sikerülni fog, hajrá ;)
2015. dec. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!