Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vannak olyan emberek,...

Miért vannak olyan emberek, akik ilyet kérdeznek?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor látom itt, hogy olyan baromságokat kérdeznek, ami eszembe se jutna soha.


Torzított(?) példák:


Miért szeretem a spenótot?

Miért csak a kék szemű emberek tetszenek?

Miért élvezem a (vicces film címe)-t?

Miért hatódom meg megható dolgokon?


Úgy érzem, ezek olyan kérdések, amik értelmetlenek. Mondhatnám, hogy önismereti, de pont nem az. Ezek azok a dolgok, amiket el kell fogadni, és nem leszünk tőle se jobb, se rosszabb emberek.


Semmi indok nincs arra, hogy szeretem a spenótot, jelenteni sem jelent semmit. Ha azt kérdezném, miért kapok szabályos pánikrohamot a spenóttól, az egy érdekes, kiderítendő kérdés.


Komolyan nem érzem magam normálisnak néha, mert ezeket magától értetődőnek tartom. Azért vagyok jobbkezes, mert az vagyok, azért tetszik a sárga szín, mert tetszik.


Milyen rejtélyeket akarnak ezek az emberek megoldani?


2016. jan. 1. 02:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmit, egyszerűen csak rohadtul unatkoznak. Körülbelül minden második kérdés értelmetlen és már engem is idegesít, de ez van.
2016. jan. 1. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem mindegy az neked?
2016. jan. 1. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez pont olyan értelmes kérdés, mint a benne szereplők példák.
2016. jan. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!