Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikor fogok felnőni? Lehet...

Gabesz077 kérdése:

Mikor fogok felnőni? Lehet soha? Normális ez? Mitől függ?

Figyelt kérdés
Nemrég múltam el harminc ,de úgy érzem még mindig gyerek vagyok. Nincs feleségem se gyerek. És nem azért nincs, mert nem tudok szerezni vagy csinálni, mert barátnőm az van, de mikor már maga az esküvő és a gyerek gondolata is felmerül kiráz a hideg. Olyan dolgokat szeretek csinálni amit az átlag húszévesek (bulik, haveri találkozók, játékok és némi sport) és a legtöbb barátom (haverom) 20 év körüli ,és félek a kötöttségektől . Én jól érzem magam így,van munkám amit szeretek, csak mikor osztálytalálkozón találkoztam a velem egyidősekkel kicsit fusztrált a dolog. Az elképzelhető, hogy van aki sosem komolyodik meg? Ha igen ez genetika, vagy mégis mitől lehet?

2016. jan. 1. 14:20
 1/2 anonim válasza:

Igen lehet.

Vanna ki sose nől fel agyilag.

Ismerek is közelről ilyet.

2016. jan. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Vannak*
2016. jan. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!