Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Belezúgtam egy fiúba, akibe...

Belezúgtam egy fiúba, akibe nem kellett volna, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Együtt szoktunk iszogatni, így ismertem meg. Első pillanatban tudtam hogy mi jól kijövünk majd. Így is lett. Kétszer együtt aludtunk. Tök véletlenül alakult úgy mindig. Akkor nem próbálkozott semmivel, mondtam is hogy ne. De viszont nagyon romantikázott. Eléggé sokszor keress, viszont mostanában csak akkor ha részeg. Elhívott színházba is. Viszont ma egy közeli lány barátja mesélt róla dolgokat. Elvileg nagyon sok csajt fűzött meg egyéjszakás kalandokra megy. Mindenkinél bepróbálkozik stb. Ez eléggé földhöz vágott. Mert lassan 3 hónapja játszuk ezt a játékot és ez idő alatt teljesen beleszerettem. Ez biztos. És ha igazak ezek akkor elég nagyot csalódtam, nem csak amiatt hogy hülyének néz, hanem mert okosabb ő ennél minthogy ilyeneket csináljon. Tehát hova tegyem ezt az egészet? Felejtsem el? És ha igen akkor hogy? Sose fészkelte be magát senki sem a fejembe.
2016. jan. 1. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Feltételezem, hogy fiatalok vagytok. Ez egy férfinál teljesen természetes. A szex egy baromi jó dolog, ezért amikor alkalom van rá, azt megragadjuk. Szeretjük értékelni a szép idomokat és élünk az élvezetnek. Ez így kész, nincs is rajta mit tovább magyarázni: a szex jó.


Ettől még lehetnek bárkinek gyengéd érzései egy különleges lány iránt, akivel ha összejön (mint talán most veled), akkor meg is adja neki azt a tiszteletet, hogy onnantól kezdve abbahagyja a kalandozást. Ez 50%-ban terajtad múlik.


A másik 50%-ot illetően... sem téged, sem az említett csávót, sem a kapcsolatotokat nem imserjük egyáltalán, szóval bármi lehet belőle.. Lehet, hogy 3 hónap alatt ő is beléd szeretett, lehet hogy annyira le akar veled feküdni hogy eddig játsza a várakozó játékot. Ezt csakis te tudod eldönteni, de jegyezd meg amit fent írtam.

2016. jan. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt nem is említettem, hogy amikor beszélgettünk a lánnyal sokszor odajött hozzánk a srác, érdeklődött mi a téma, mintha tudná, hogy róla van szó. Ez eléggé egyértelmű jele annak hogy valamit titkol szerintem. Talán az lenne a legjobb ha valahogy megbeszélnénk ezt?
2016. jan. 2. 15:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Meg is beszélheted vele, de ha nagyon hirtelen támadod le, lehet hogy emg fog szeppenni és akkor mást mond mint amit gondol. Vagy az is lehet hogy behazudik mindenfélét.

Tényleg nem lehet ezt így tudni, neked kell eldöntened. Mindenesetre az jó lehet, ha megbeszéled vele ezt az egészet nyílt lapokkal, csak figyelj oda nagyon hogymi az amit ott talál ki.

Ha jól értem most itt az egy nagy kérdés, hogy megbízhatsz-e benne egyáltalán, ezért írok így.

2016. jan. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
en pont ebben a helyzetben voltam ket-harom hettel ezelott... volt egy srac aki tetszett es aki kozeledett is felem de azt halottam hogy o egy nocsabasz aki mindenkinel probalkozik meg minden... amit tettem az az volt hogy: kerek perec megkerdeztem hogy ez igaz e ... nem akartam titkolozas meg ilyesmit.. az oszinteseg nagyon fontos... azt monta hogy ez nem igy volt meg minden es en hittem is neki de valahogy megsem... mindenesetre felkeszultem hogy hazudik nekem... majd par napig nem talalkoztunk mert nagyon beteg voltam es kiderult hogy ez az ido alatt szerzett maganak egy baratnot... de valahogy nem lepett meg mert valahol a lelkem meljen tudtam hogy hazudik... nem szabad soha 100% megbizni egy sracban mert kesobb ha megbant nagyon fajni fog... nekem nem fajt mert felkeszultem ra... es en azt ajanlom hogy hogyha megakarod kerdezni tole szemtol szembe hogy az hogy masokat csak ugy lefektet es odebb all igaz-e akkor fel kell keszulnod hogy lehet hogy hazudni fog.... ne felejtsd el hogy mond azt hogy hogyha egy ujjabb aldozat lennel akkor mellefogott mert te nem egy palimadar vagy akit csak ugy el lehet dobni hasznalat utan hanem egy buszke lany vagy akinek van magatartasa es hogy ha ezt o nem tuszteli akkor huzza le magat a wc mert te ezt nem erdemelted ki... azt is mond hogy legyen oszinte... ne add fel a becsuleted csak azert mert nagyon szereted... lessz masik srac aki megbecsul ezert amikor megkerded nem szabad lassa hogy gyenge vagy meg felsz tole ez megkerdezni... ha lassa hogy felsz siman hazudni fog de ha lassa hogy eros vagy erzelmileg akkor meghatral
2017. ápr. 18. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!