Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Honnan szerezzek akaratot,...

Honnan szerezzek akaratot, hogy olyanná váljak, akire büszke is lennék?

Figyelt kérdés
Ebben a fél évben rengeteget rontottam. Kitűnő tanulóból 4 egész lett az átlagom. Vissza szeretném csinálni minimum 4,8-ra. Honnan szerezzek akaratot tanulni? 85 kg vagyok. 10 kg-ot híztam az utóbbi 3 hónapban. Le szeretnék fogyni 25 kg-ot! Szeretnék valami értelmes hobbit találni mert még az sincs. Csak alszok eszek gépezek, de ott is csak facebook egész nap. Nem szeretek emberek közé járni. Ezt is meg szeretném változtatni. Egyszóval magamat. Szép, okos és érdekes akarok lenni magam és az emberek számára. Hogy érhetném el mindezt? Hogy vegyem rá magam? Valami cél kéne. De ötletem sincs. Utálom így magam, de nincs erőm belevágni ebbe az egészbe. 18/L (még 1,5 évem van a középsuliból)

2016. jan. 1. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
ha nem vágsz bele, akkor nem is fog változni semmi. Csak rosszabbodni fog a helyzeted.
2016. jan. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát ez az. De hogy kezdek bele? Egy csepp kedvet se érzek a tanulás iránt. A fogyás meg, hogy letegyem a szenny kajákat megint nincs akaratom. És mivel foglalatoskodjak szabadidőmben? Nincs hobbim! Olyan vagyok, mint egy élőhalott, csak vagyok és nem csinálok semmit! Semmihez sincs kedvem és ez nagyon elszomorít. A családomban történt haláleset óta vagyok ilyen, ha számít valamit. Neki tanultam, ez tett boldoggá, ha megdicsér, de már nem tud. És többet is eszek, úgymond a kajába fojtottam bánatom.
2016. jan. 1. 22:37
 3/5 anonim ***** válasza:

keress valakit :)

hasonló vagyok hasonló értéket kéne fogynom is :)

20/f

2016. jan. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Fejben kell eldőlnie. Engem az motivál tanulásra pl, hogy jó átlagot akarok. Kész. Nem értem, milyen mitivációra vársz ezen felül? Ha ez nem elég, akkor nem is karod eléggé.. :/

El kell magad határoznod, és csinálni.

2016. jan. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#2 tanulj magadért. Ha más miatt csinálod, akkor sz@r életed lesz. Mert bármennyire is szereted a másikat, az kiléphet az életedből bármikor, és akkor megint ott leszel ahol most, vagy még mélyebben.
2016. jan. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!