Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy szerezzek önbizalmat?

Hogy szerezzek önbizalmat?

Figyelt kérdés

Már sok mindent próbáltam. Megtanultam több nyelven, hátha úgy érzem, sikerem lesz. De nem. Elkezdtem zenét tanulni, de nem.

Foglalkozom a külsőmmel, fogytam kicsit, elkezdtem igényesebben öltözni, de semmi


Mit kéne még, tegyek?


L


2015. okt. 6. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Amiket te leírtál az mind a külsőség!


De önbizalmat leginkább a belső fejlesztésével tudsz! Olvass sok pszichológiai és önfejlesztő könyveket.


Egyáltalán elfogadod magadat olyannak, amilyen vagy? Sikeresnek érzed magad?


És ne azért csinálj valamit, hogy majd a többiek megdicsérnek érte!! Akkor a többieknek akarsz megfelelni és nem saját magadnak! Sohasem fogsz tudni mindenkinek megfelelni, ezért inkább csak magadnak akarj megfelelni!!!

2015. okt. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy az a problémád, hogy nem kapsz pozitív visszaigazolást az eredményeidről. Ha élvezettel teszed ezeket, amiket felsoroltál, de úgy érzed csak magadnak csinálod, akkor ne hagyd abba. De ha csak azért teszed, hogy bizonyíts, akkor felejtsd el, és vágj bele olyanba, amit tényleg élvezel is.
2015. okt. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. okt. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Élvezem, mert könnyen megy, és tudom, hogy magamnak csinálom, de sosem kaptam még elismerést, se gyerekként, se később


22

2015. okt. 6. 12:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor ez itt a baj. Magadért csináld, ne az elismerésért.
2015. okt. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Majd az élettől megkapod az elismerést :) Próbálj olyan társaságot keresni, ahol értékelnek, elismernek, az segíteni fog.
2015. okt. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!