Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy szerezzek önbizalmat? L

Hogy szerezzek önbizalmat? L

Figyelt kérdés

Nyáron mellékállással összeszedtem 100 ezret, ebböl vettem ruhákat, drága kozmetikumokat, parfümöket. A szemüveget kontaktlencsére cserèltem, már csak munkába hordom, oda muszáj.

Nekiálltam zenét és nyelveket tanulni. Sportolni csak azért nem, mert rengeteget mozgok munkában, és amugy sem vagyok elhízva.

Havi 15 ezret magamra tudok költeni alapból, szóval szegény sem vagyok


Mit kéne még tennem, hogy végre legyen önbizalmam?


21L


2015. szept. 12. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:
menni bulikba.
2015. szept. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Játszd meg és előjön.
2015. szept. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Hogy érted, hogy 15ezret magadra? A többit kire költöd? 150ezret akartál gondolom írni. Egy jó wellness hétvége után mindig kisimulok, masszázsok, aromaterápia. Az önbizalom belülről jön, nem parfümtől függ. Milyen márkájú kozmetikumokat használsz?
2015. szept. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ő kicsit irhatnál magadrol miért nincs önbizalmad meg hasonlok mert a leírás lehet hogy én vagyok a hülye de annyira nem tudom összekötni őket.
2015. szept. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
3, A többiböl befizetem a számlákat, bérletet, lakbért, kaját veszek, ugyanis nem a szüleimmel élek. Jó is lenne havi 150 ezer magamra...
2015. szept. 12. 20:30
 6/8 A kérdező kommentje:
Tigi és The Body Shop, parfümböl pedig Lancôme
2015. szept. 12. 20:34
 7/8 opened paradise ***** válasza:
Szerintem ez már nem rajtad múlik,igazán sokat az tud dobni,mikor a külvilágon is látod,hogy kéne,hogy legyen mire önbizalmad.
2015. szept. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
havi 150.000-et magára..jó vicc xD
2015. szept. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!