Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy történt meg az első csókod?

Hogy történt meg az első csókod?

Figyelt kérdés

valami sztori?Hány éves voltál?(jobban írva voltatok)

(Kort nemet is!) :):*



2016. jan. 2. 01:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Sehogy. Soha életemben nem vágytam az érintésre, így csókra sem. 31F
2016. jan. 2. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2015 telén. Én 15 éves voltam, a fiú 20. Sztorit tekintve már régóta jóba voltunk, alakult valami és egyszer egy közös séta alkalmával megtörtént. Utána még pár hónapig együtt voltunk, de aztán vége lett. :D
2016. jan. 2. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Pesten voltunk még november első hétvégéjén. Egy ilyen karácsonyi vásár szerűség után egy metrómegállóhoz mentünk 7 óra vége felé. Eléggé el voltunk keseredve, még csak 1 hete voltunk együtt és az után a bizonyos nap után 2 hétig nem láttuk egymást, ezt tudtuk akkor is. Búcsúzkodtunk. Hosszan ölelkeztünk, majd valahogy megcsókolt (nem tudom hogy csinálta, csukva volt a szemem). Nagyon hirtelen jött, nem is nagyon viszonoztam, reflexből elhúzódtam egy pillanatra. Aztán újra megöleltem, megint megcsókolt (szóval "újrakezdtük"), most se számítottam rá, de azért nem ért váratlanul. Rettenetesen bénának éreztem magam amúgy :D Utána megbeszéltük, hogy nem baj, hogy béna voltam. És mennie kellett. Így egy kicsit még nehezebb volt elengedni, de azért erősített a kapcsolatunkban, akármennyire is ellentmondásosnak tűnik ez.

Nagyon boldog voltam.

14 voltam, most is annyi vagyok.

Ő is 14 volt, Ő másfél hónap múlva 15 lesz, ha ez számít.

Nem egy romantikával fűtött első csók volt Pest egyik koszos metróállomása előtt részegekkel körülvéve, de ennek is megvolt a maga bája :D

2016. jan. 2. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kőbányai lakótelepen laktam anno annak idején. 14 éves naiva kislány voltam, és akkor jártam egy 17 éves sráccal. Liftre vártunk, közben fagyiztunk amikor életemben először megcsókoltak. Mivel citrom fagyit evett, így a csókja is citrom ízű volt. Érdekes, hogy emlékszem az első csókra, az ízére, sőt a srác nevére is, pedig nem volt sem nagy szerelem, sem hosszan tartó kapcsolat, mert 3-4 hétig ha "jártunk"..

Jó régen volt, ma már csak egy érdekes emlék.

40/N

2016. jan. 2. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sehogy
2016. jan. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

14 voltam, akkor ballagtam ki általánosból.. nyáron a suli udvarán egy padon csókolt meg először az első "pasim" aki akkor 15 volt.

24N

2016. márc. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
17 évesen részegen egy kocsmában. Szar volt.
2016. jún. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja bocs, 16 voltam. (Előző)
2016. jún. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!