Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kedves Lányok! Ti hogyan...

Kedves Lányok! Ti hogyan állnátok hozzá ehhez a helyzethez? Hogyan gondolkodtok és cselekedtek ez ügyben?

Figyelt kérdés

Képzeljétek el például, hogy van egy pasi, aki nagyon rendes veletek, talán még el is fantáziálgattatok azon, hogy több legyen köztetek, esetleg szerelembe is estetek iránta. Nem tudom a pontos statisztikát, de biztos vagyok benne, hogy több nő inkább a pasitól várja a kezdeményezést, de mi van akkor, ha ez a pasi egyáltalán nem tesz lépéseket felétek? Lányok! Képesek vagytok kezelni a dolgot, ha nap mint nap találkoztok egy ilyen pasival az érzéseitek ellenére? Éreztek haragot, fájdalmat, tehetetlenséget, vagy valami mást? Miként oldjátok meg a kialakult helyzetet?


Kérlek írjatok minél többen, mert ahányan vagytok, annyi válasz jöhet, a kérdés filozófiai jellege és a különbségek miatt. Előre is köszönöm!


2016. jan. 2. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Kezdeményezek! Nem fogok belehalni ha én teszem meg az elsőlépést.
2016. jan. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyen fiu az eletemben. Minden reggel egyutt utaztunk, de meg csak nem is ismertuk egymast.. mikor egyedul volt egyik reggel, odamentem, kicsit baratkoztam, konnyu volt, hisz egy suliba jarunk. Azota egyutt megyunk baratainkkal es nem egyertelmuen de kezdemenyeztem. Tehat nem mondtam meg hogy hu de bejon, probaltam vele aranyosan flortolni, meg ilyenek :D egyutt voltunk 1 evig. Furi igy visszagondolni :D tehat nyugodtan kezdemenyezz, semmi nincs benne.
2016. jan. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát én nem tudnék kezdeményezni.

Elfogadnám, hogy nem érdeklem, hiszen honnan kéne tudnom, ha nem tesz semmit, hogy érez-e valamit?

2016. jan. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A legfélénkebb pasit is fel lehet bátorítani annyira, hogy megtegye az első lépést, nekem ezzel még sose volt problémám. Ha részéről nincs ilyen típusú vonzalom, akkor pedig elmondja, ilyen is előfordult már. Abból a szempontból szerencsés típus vagyok, hogy hosszú idő kell a szerelem kialakulásához (kétszer voltam igazán szerelmes egész életemben), a kezdődő vonzalmat pedig könnyen lehet baráti érzelemmé redukálni, ha nem kölcsönös. Alapból jól kijövök a pasikkal, mindig több fiú haverom volt, mint barátnőm, úgyhogy nem jelent különösebb problémát az ilyen helyzetek kezelése.


49/N

2016. jan. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sunshinedoll ***** válasza:

Ha érdekel, akkor kezdeményezek én. Nagy dolog... legfeljebb elküld melegebb éghajlatra :D


24L

2016. jan. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!