Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mire vezethető vissza, ha...

Mire vezethető vissza, ha valaki (aki fiú), folyamatosan csesztet egy illetőt (aki lány. )?

Figyelt kérdés
2016. jan. 2. 19:21
 1/5 A kérdező kommentje:
LEMARADT: szoros barátság van köztük, és lelkitársak is egyben.
2016. jan. 2. 19:24
 2/5 anonim ***** válasza:

- nem akarja, hogy a lány a rossz úton maradjon, törődik vele

- szerelmes belé

- egy k¤cs¤g és csak úgy

- felbérelték pénzért

- +1000 lehetőség, honnan tudjuk, ha nem mondasz semmit a helyzetről? Korotok, hol kerültök kapcsolatban (suli, munkahely, öregek otthona...), hogyan "cseszteti"?

2016. jan. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Egyet értek az előttem szólóval. 22Ljj
2016. jan. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez teljesen normális dolog ilyen szintu lany_fiu baratsagnal.Az en legjobb baratom is egy lany es egyfolytaban piszkalom, szarkasztikus megjegyzeseket teszek, neveken hivom( tokapitany, mert van egy kis bekanyak beutese) meg ilyenek, de ereztetem es tudtara adom hogy szeretem ahogy kell, azert csinalom mert igy tunil termeszetesnek maskeppen teljesen szigoru lenne a kapcsolatunk , meg igy sokkal testveriesebbnek erzodik a kozosen toltott idonk, meg o amugy is az a fajta aki nem haragszik meg ilyen kis butasagokon es inkabb a meghunyaszkodas jeleit tetteti , es mindekozben teljesen korlatlan velem, megfogtam a mellet(xd) azt csak nevetett, elkezdtem csikizni oran a derekat es csak osszefonta az ujjait az enyimmel, tehat szeretetteljes ez a csesztetes dolog amig a lannyal olyan szinten van az illeto ahol ez elfogadott, es a szint szemelyfuggo tehat mindekinel mas.

TL;DR : teljesen oke mindegyik fiu ezt csinalja akinek a legjobb baratja egy lany

2016. jan. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. jan. 17. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!