Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Folyamatosan piszkálnak az...

Folyamatosan piszkálnak az osztálytársaim. Szerintetek miért? 11/f Csak a fiúk piszkálnak!

Figyelt kérdés
Magamról:míg legtöbbjüknek leromlott a tanulmányi eredménye nekem javult.Amugy elég félős,gyenge(még a kutyától is megijedek),gyáva vagyok.Ők lányosnak vagy lánynak képzelnek a nevem:Thomas ők Tomcsillának,Tomccsinak szólitanak na de ha ez nem lenne elég néhányuk megver udvaron szövetkeznek ellenem hazudnak becsapnak átvernek.

#fiú #lány #szerelem #haverság #szövetkezés #Pisukálodás #nemhagynak #gyebge
2014. jan. 18. 20:16
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
Ne állj velük szóba! Ha már nagyon rég piszkálnak szerintem szólj vagy a tanárodnak vagy a szüleidnek.
2014. jan. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Válts iskolát, mert egy életre tönkre tud ez tenni ha érzékeny vagy.
2014. jan. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Egyfolytába elárulják hogy kibe vagyok szerelmes és azt mondják hogy ha. ilyen gyenge gyáva félős fiú vagyok soha nem lesz barátnőm.lécci írjatok
2014. jan. 18. 20:22
 4/23 A kérdező kommentje:
De valahogy mégis szeretek ide járni(Arany jánis általános iskola Bekecs utca 78) meg a felük hatodik után elmegy de adig mit csináljak
2014. jan. 18. 20:25
 5/23 anonim ***** válasza:
Hanyadikos vagy?
2014. jan. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Hát akkor ne áruld el senkinek, hogy kibe vagy szerelmes.
2014. jan. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Figyeld meg hogy ki a főkolompos, ki után megy a birkanyáj, és húzzál be neki. Céltábla lettél az osztályban, itt már semmi vesztenivalód nincs.
2014. jan. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
5 dikes vagyok amugy ők így csoportosan szövetkeznek de ki fogom ezt próbálni nincs vesztenivalóm
2014. jan. 18. 22:00
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg úgy csinálni, mint ha nem zavarna, akkor talán megunják. Ha nem az igazi neveden szólítanak, akkor ne figyelj rájuk. Ha meg bántanak, akkor tényleg szólj inkább valakinek, nem kell mindent tűrni.
2014. jan. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Szólok de őket az se érdekelné hogY intőt kapnának
2014. jan. 19. 11:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!