Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk/férfiak szoktátok nézni...

Fiúk/férfiak szoktátok nézni a lányok lábát, hogy szőrös e vagyle van-e borotválva?

Figyelt kérdés
És most itt nem olyanra gondolok, hogy amikor magától látszik. Légyszi írjatok kort is!

2016. jan. 3. 21:16
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Neeeem. Kéne?
2016. jan. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem. 16 éves lány vagyok, és már az is zavar ha nagyon kicsit, pár milimeret szőrt látok a lábamon...ezért kíváncsi voltam, a fiúk mennyire nézik...
2016. jan. 3. 21:31
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
nem, totál hidegen hagy
2016. jan. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hát a szőr kérdése szerintem századfordulós csoda, mert amióta van az embernem mersze tetszeni és a civilizációs hogyimondjamok és miafenék megengedik még a férfiaknak is borovátlják a lábaikat és a kezeiket, előfordul, hogy a nők nemi szerveire már nem is terjed ki a figyelem olyan magas fokon, hogy órákig ökledenzzen egy aktus után az uruk, de ez egy ézsuai szitu, ilyen azért ritkán van, az ember odafigyel a testére és akár szőrösebb, vagy kevésbé az tudja kezelni, ha zavarja, a társadalom toleráns, a partner pedig biztos tesz jelzéseket, hogy hol volna határ a toleranciában, az embernek tetőtől talpig csupasznak kell lennie, vagy örülhet egy kicsit, ha kevesebb a szőrzete, és nem kell tinilányként szakladgálnia a mozsdóban, de azért ezek már az intimebb részek, én ugyan nem vagyok prűd, nem szólom meg a szőrt és a csupasz mellett se, csak az ember tanuljon meg tálalni
2016. jan. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Clay Morrow ***** válasza:
96%
Nem szoktam nézegetni meg figyelgetni, mert feltételezem, hogy szőrtelen, ezért a legkisebb gyanú sem merül fel bennem.
2016. jan. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Vazz, nagyítóval szoktam minden lábat külön-külön megvizsgálni, és ha szőröset találok, akkor felugrok egy asztal tetejére, és torkaszakadtamból üvöltök, hogy de gáz, ez a lány szőrös!!!


Vagy mire gondoltál? Egyébként abszolút hidegen hagy, hogy szőrös-e a lábad, a legkevésbé sem érdekel, mint ahogy általában senkié sem. Mivel eleve úgy vagyok vele, hogy a lányok borotválják úgyis, ezért eszembe se jut ezen agyalni, ha látok egy csajt. Ez tipikus olyan dolog, hogy egyáltalán nem lehet észrevenni, csak akkor feltűnő a dolog, hogy ha tényleg szörös és az nagyon feltűnő. Ha viszont borotválod, az senkinek nem tűnik fel.


Gondolom, te se szoktál rácsodálkozni minden emberre ,hogy öt ujj van a kezén, eszedbe se jut ezen gondolkodni, hogy jé, öt ujja van, mert ez a természetes, nem jut el a tudatodig ezen örvendezni. Csak akkor feltűnő a dolog, ha valakinek 4 vagy 6 ujja van, akkor tudatosul benned.


Na kb. így vannak a pasik azzal, hogy szőrös-e a lábad.

2016. jan. 4. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%

Nem direktben ezt lesi az ember, de ha már feltűnik, az nem a legjobb...


Egy férfi is ma már egyre inkább gáz, ha nincs szőrtelenítve, anélkül sokan medvéül néznénk ki, lánynál meg egyszerűen alap. Figyelj, azon ne aggódjál, hogy egy két szál kimarad, vagy néha 1mm már látszik. Emberek vagyunk mind, és tisztában vagyunk vele, mi kínlódás azt állandóan tökéletesre megcsinálni. Az úgyse fog menni, de ez nem gond. A lényeg, hogy ne legyen durván elhanyagolva.

Azon a mértéken, amin aggódsz, ilyeneken csak lányok szoronganak, biztos vagyok benne, hogy az egyetlen fiúnak se tűnne fel, tudod, azok ilyen részletekkel nagyon nem foglalkoznak.


33

2016. jan. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
46%

Azt, hogy konkrétan szőrös-e vagy nem: kicsit sem, eszembe se jut. Alap feltételezésem, hogy szőrtelen. Ha már feltűnik, akkor van problem.

Egy női lábat mindig szőrtelennek képzelek el.

Ennyi idősen már nyugodtan szőrteleníthetsz (pl. gyanta), akár már hamarabb is. Főleg, hogy kellemetlenül érzed, és nem leszel akár cikizés tárgya sem :)

Persze, ha egy kicsit meg van nőve, vagy valami az nem probléma. Csak alap esetben szőrtelen

19f

2016. jan. 8. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem lány létemre iszonyú szőrös a lábam.Nyáron minden reggel borotválom,és akkor kb. délutánig sima marad,amíg suliban vagyok. Nálunk a fiúk figyelik és beszólnak,cikiznek miatta.16l.
2016. jan. 21. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!