Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A 12 éves kamasznak számít?

A 12 éves kamasznak számít?

Figyelt kérdés
Igazából nem tudom ,hogy mikortól számít valaki kamasznak.Én nagyon nem érzem úgy ,hogy az vagyok. Nem kezdtem el semennyire se fejlődni. Nem nagyon veszekedek a szüleimmel meg ilyesmi. Az osztályban nem vagyok olyan rossz... (Az átlag eléggé rossz)( történet: az osztályfőnököm mondta az egyik osztálytársamnak ,hogy X mostanában olyan beszólásaid vannak... erre a másik osztálytársam ,h Kamaszodik! Erre az oszt. fő , hogy Azt már nagyon rég) he???? Amúgy lány vagyok és azt szokták mondani , hogy előbb érünk de nem tom..

2016. jan. 3. 23:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Inkább 14 éves.
2016. jan. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
12 évesen semmiképp. Olyan 14-től.
2016. jan. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez nem csak abban merül ki, hogy mennyit változik a tested és, hogy mennyit veszekszel a szüleiddel.

Én pl alig veszekedtem a szüleimmel a kamasz éveim alatt, annyira jó kapcsolatom van velük. A tested sem pont x-y kortól változik úgy mint pl egy osztálytársadnak. Mindenki a saját biológiai órája szerint kezd el kamaszodni, öregedni stb..

12 évesre már azt szokás nálunk mondani, hogy most már kezdődik nála a kamaszkor. Ha lázadó és külső változásai nincsenek is még, akkor is :)

2016. jan. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
kiskamasz
2016. jan. 4. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A 14 éves is erősen inkább csak tini. A kamasz 17 körül van.

A 12 éves inkább pisisnek számít.

2016. jan. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Nem attól leszel kamasz ha veszekszel a szüleiddel és rossz vagy az osztályban
2016. jan. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A kamasz és a tini ugyanaz. A kamasz a hivatalos elnevezése. 12 évesen csak serdülő valaki, míg 13-14-től kamasznak mondható. 19 évesen ér véget a kamaszkor. 20 éves kortól pedig fiatal felnőttről beszélünk.
2016. jan. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ti abszolút hülyék vagytok. A kamasz, serdülő ugyanaz. És olyan 12-16 évesek a kamaszok. 17 éves már nem kamasz. Egyébként akkor kamasz amikor már serdül. A serdülés elején kiskamasz, olyan 10-12 évesen.
2016. jan. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jók ezek a wikipédiás definíciók, de én ha az utcán meghallom egy 12 évestől, hogy ő mekkora kamasz, én körberöhögöm.
2016. jan. 5. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

lehet, hogy "papíron" kamasz vagy már, de ez mindenkinél más.

Én 22 évesen érzem úgy mint ha csak most kezdenék tini lenni. :)

2016. jan. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!