Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy ember, hány éves kórtól...

Egy ember, hány éves kórtól számít kamasznak?

Figyelt kérdés

2012. aug. 19. 23:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
átlag 12-13
2012. aug. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszii:)
2012. aug. 19. 23:46
 3/12 anonim ***** válasza:
71%

dehogy is

14 alatt kiskamasz 14-15től,szerintem amúgy lényegtelen gyerek,gyerek a 12 és a 16 éves is..

2012. aug. 20. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 tüptürüptürüpp ***** válasza:
43%

Arra a kérdésre, hogy átlagosan mikortól kamasz valaki szerintem is a második válaszolónak van igaza, és a bioszkönyvben is 13-14 éves kor van. DE: sokszor vannak nagy eltérések pl. egyik barátnőm 19 éves és ő most éli ki magát, mert eddig kb. semmit nem csinált../:

Lehet, hogy ennek semmi köze hozzá, de pl. testileg én nagyon korán érő típus voltam. 10 éves korom előtt jött meg és 4.-ben ugyanakkora volt a mellem, mint most. :DD Ezt csak azért írtam le, mert nálam akkor kezdődött a kamaszkor, persze most jönnek a lepontozások így látatlanba..Én 10 évesen vitatkoztam egyfolytába anyuékkal, nem akartam tanulni, csapkodtam, vagdostam mindent, bezárkóztam, hangulatingadozásaim voltak. Mára rájöttem, hogy nem kimarad a kamaszkor és az nem egyfajta dackorszak volt 10 évesen, hanem én korábban érő vagyok. Mára már teljesen rendeződött mindenkivel a kapcsolatom. Imádom a 7 éves hugimat, rengeteget vagyunk együtt. Rájöttem, hogy anyával mennyi közös van bennünk, rengeteget beszélgetünk. :) Apával se vannak már akkora viták, szóval most minden happy. :) Ennek egyébként sok hátránya is van, mert a korombeliekkel nem mindig értek egyett, és az idősebbekkel már jobban kijövök. :) De ezért mondom, hogy vannak néha kivételek.:)

15/L

2012. aug. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ööö... Értem és köszi:) Szóval 13-14 éves kortól kamasz egy gyerek. Bár én arra számítottam hogy 12 éves kortól.
2012. aug. 20. 10:39
 6/12 anonim ***** válasza:
13 éves kortól 19-ig
2012. aug. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
19-ig?:O De már 18-tól az ember felnőtt. Nem?
2012. aug. 20. 13:52
 8/12 anonim ***** válasza:
13-17 a18-19 elvileg felnott de ez nem azt jeleni hogy tenyleg addig gyerek amig otthon el a szulei tartjak el,nem onalli,az meg hogy 19 evesen"eli ki magat" nem is 13-16evesen kell bulizgatni inni stb aki igy gondolja el van tevedve. Bocs az ekezetert nincs
2012. aug. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 tüptürüptürüpp ***** válasza:

Papírokon felnőtt (nagykorú), de a legtöbb embernek 18 évesen még nem nő be a feje lágya. :-)

Ja és köszi mindenkinek a lepontozást!:DD

2012. aug. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Értem és köszii:) Am de bocsi mindenkinek, de én még csak most jöttem rá hogy itt vannak pontozások eddig még azt se tudtam hogy mik azok a zöld pacsik, mindenbe írják, de én nem tudtam. Múltkor vettem észre hogy a válaszoknál vannak kezek és onnanról jöttem rá:)://
2012. aug. 24. 13:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!