Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Munkahely = bizonyos típusú...

Munkahely = bizonyos típusú emberekkel? (pl Kukások máshogy viselkednek mint egy cégvezető) ha az ember nem illik be akkor keresse addig amíg jól nem érzi magát?

Figyelt kérdés

Rengeteg kérdést olvastam már ezügyben, hogy a munkatársakkal nem tud jókat beszélgetni az illető, nem érzi úgy, hogy befogadnák, mert a személyiségük annyira eltérő


ez esetben, ez egy intő jel a váltásra, és maga a szakma váltására is, vagy csupán annyi féle ember van, hogy még érdemes keresgélni a következő munkahelyen hátha megtalálja a helyét az ember?



2016. jan. 4. 22:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Én alapból úgy vagyok, hogy nem barátkozni jár az ember a munkába, és attól még magát a munkát jól végezheti.
2016. jan. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Van az a bérezés, aminél már nem keresem a közös témát a kollégákkal. De ha ugyan azért a pénzért hasonszőrű emberekkel dolgozhatok, akkor egyértelmű a válasz.
2016. jan. 5. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!