Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha nincsenek...

Mit tegyek ha nincsenek celjaim, nem tudom mit kezdjek az életemmel, hogy minek és miért tanuljak egyáltalán tovább?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, a jegyeim rosszak, de egyszerűen nem visz rá a lélek a tanulásra, mert folyton azon rágódok higx nem lesz belőlem semmi, jelentéktelennek érzem magam, akinél mindenki jobb.

Elnézést a nyavalygásért de úgy érzem senki nem érthet meg barátaim, családtagjaim közül.


2016. jan. 6. 23:33
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírási hiba miatt.
2016. jan. 6. 23:34
 2/2 anonim ***** válasza:

Pont azért leszel jelentéktelen, mert szarok a jegyeid.

Hidd el, hogy akinek jó képességei vannak (matek, nyelvek, vagy bármiben), legtöbbször még annak is kell tanulnia. Sajnos semmi nem hullik az ölünkbe magától. :(

Én 17 évesen teljesen elzüllöttem, most 9 év múlva kezdek magamhoz térni, hogy mit KELLETT VOLNA csinálni az életemmel. :D Jobban tennéd, ha legalább azzal foglalkoznál tantárgyi szinten többet, aminek lesz jelentősége a felvételi során, amennyiben szeretnél továbbtanulni.

Egyébként nagyon sok beszélgetés kell azoknak, akiknek nincs céljuk még a tanulással, mert azzal szép lassan közelebb kerülnek a megoldáshoz. Nekem is ez hiányzott volna. Elküldtek anyámék egy főiskolára, amit utáltam, s a végén be sem fejeztem, annyira elegem volt belőle. Ma már bánom, mert legalább egy papir lenne, de relative jól megélek a kis szakmámban is.

N 26

2016. jan. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!