Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Élettelen vagyok hogy ha 18...

Élettelen vagyok hogy ha 18 évesen elképzelhetetlennek tartom hogy a velem egykorúak nemi életet élnek?

Figyelt kérdés

18 éves mikor azt hallom a környezetemben hogy olyanról beszélgetnek hogy ki kit húzott meg tegnap este akkor furcsa érzések vannak bennem.


Ma a vonaton beszélgetett 4 lány és az egyik megszólalt hogy: Hú xy nak is csak egy bulira voltam jó és ezután egész nap csak irígykedtem és érthetelennek tartottam hogy ők élnek nemi életet.



Nem vagyok aszexuális mert én is nagyon szeretném kipróbálni, de olyan irígy vagyok a korombeliekre hogy ők már a részesei lehettek.


Én meg még lányt sem ismerek... Egyszer sem kaptam puszit lánytól és még a kezemet sem fogta meg egy sem.


Tényleg élettelen vagyok? Csak most gondolkodtam el ezen.


Közrejátszik az hogy sohasem voltak barátaim és még lánnyal sem beszéltem még?


2016. jan. 6. 23:53
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

Fiúként a legtermészetesebb dolog, hogy szükséged lenne már erre, és vágysz rá, és azt is meg tudom érteni, hogy ez egyben nagyon idegen tőled, én 16 voltam, amikor ugyanezt éreztem :)

18/L

2016. jan. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem vagy élettelen, és az ilyen fiukbol lesz az igazi pár :)

Majd érzed te azt hogy mikor kívánsz nagyon valakit, majd akkor kezdj el beszélgetni. :)

Előbb utóbb úgy is eljon az a pillanat :)

És ne a más életével foglalkozz hanem a sajatoddal. Akkor tedd amikor jónak látod, nem amikor más csinálja. :)

2016. jan. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

Közrejátszik az iskolai tanulmány fajtája, ha nem vegyes osztályba jársz, akkor eleve hátrányból indulsz, tudom mert velem ez volt, nem mondom hogy menj szórakozni mert mi is voltunk 19-20 évesen és abból csak ivás volt, nem ismerkedés csajozás.



23 éves vagyok, kétszer ha voltam olyan kapcsolatban hogy csókig eljutottam, de mivel nem ők voltak azok akikkel elképzelném a továbbiakat, így elküldtem őket.



Az a baj hogy nulláról kialakítani valakivel egy viszonyt, igen nehéz, nekem sem sikerült még hiába járok gyúrni, meg a jó kisugárzásom, egyszerűen nem vagyok olyan kemény, ezen a téren hogy odamenjek valakihez bemutatkozni pl megállóban.

Úgy könnyű ha pörög a zene a diszkóban, Te is meg a kiszemelt is elvagytok zsibbadva a piától, semmi gátlás, és kint az előtérbe vagy az épület mögött csók után jön az dugás. Ma 10-ből 6-an ezt megcsinálják.

2016. jan. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
32%

hát... igen sajnos.

én is ilyen vagyok. engem egyébként nem is zavarna ha a környezetem nem sujkolná belém a szégyenérzetet amiért szűz vagyok.

mert szűznek lenni 18 év felett férfiaknál szégyenteljesnek számít.

tehát igen, más emberek szerint "élettelen" vagy.

2016. jan. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Te egy normális, egészséges értékrenddel rendelkező ember vagy, és biztos, hogy később kifizetődik.


Miért nem voltak barátaid, erről nem írtál.

2016. jan. 8. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!