Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyik a jobb? Ha a kollégáid...

Melyik a jobb? Ha a kollégáid veled egykorúak vagy ha idősebbek?

Figyelt kérdés

Eddig mindig azt hallottam, hogy akkor a legrosszabb ha az új munkahelyen idősebbekkel kerülsz össze, mert nagy valószínűséggel meg fogják keseríteni az életedet.

Nekem eddig viszont pont ellentétes tapasztalataim voltak.

Munkahelyemen pont hogy az idősebbekkel vagyok jó viszonyban és a velem egykorúakkal nem jövök ki jól.

Nektek mi a tapasztalatotok?



2014. ápr. 18. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez a munkahelytől is függhet, pl. melós vagy irodai. A fiatalabbak sokszor elég kiforratlanok szakmailag és emberileg is, viszont cserébe esetleg lendületesebbek. Én nem igazán tudnék választani, bár volt pár fiatal kolléga akinek felmondott a cég mert kiderült milyen alkalmatlanok más emberekkel együttműködni, saját hibákból okulni stb. Szóval ha régebb ideje ott van a cégnél valaki, nagyobb eséllyel normális, egy idősebb meg nagyobb eséllyel van régebb óta a cégnél. :-)
2014. ápr. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Nádszálkisasszony ***** válasza:
Szerintem fele-fele arányban. Az idősebb kollégák tudnak szakmailag segíteni, biztatni, a fiatalok pedig tökéletesen átérzik a helyzetedet és olyan lendületesek mint én vagy te.
2014. ápr. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanez. Az idősebbekkel (mondjuk akik 5-10-20 évvel idősebbek nálam) jobban kijövök.

L.24

2014. jún. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez szerintem személyiségek függvénye. Ki kivel érzi jobban magát (van, aki pl. kifejezetten jól megtalálja a hangot a nála idősebbekkel vagy fiatalabbakkal, jobban, mint a saját korosztályával), ill. mennyire segítőkész.
2023. ápr. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!