Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek? Nem merem megmonda...

Mit tegyek? Nem merem megmondani sokszor hogy mit gondolok ha pl. : beszólnak velem egykorúak vagy esetleg az osztálytársaim. Többi lent

Figyelt kérdés
Nem az a fajta lány vagyok aki visszamer "pofázni" másoknak és ez eléggé idegesítő.Talán azért is van ez mert nincs nagyon önbizalmam.Mit tehetnék?Szeretnék végre nem félni másoktól(pölö egy velem egykorúval aki beszól) hanem kimondani a véleményem és megvédeni magam.

2014. aug. 5. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezzel en is igy voltam/ vagyok, de rajottem az efele emberek akik beszolgoatnak nem erdeik meg hogy nekik megmondjam a velemenyem, inkabb magasrol szarni kell rajuk, ha meg vissza szolnal, az teged minositene. Nem kell vissza szolni, mert akkor duplan kinevetnenek, inkabb csak vedd semmibe az effele beszolasolat mintha nem is halottad volna azokat, ezzel teszed a legjobbat magadnak. Vagy lehet amiatt szologatnak be a fiuk, mert bejossz nekik, de ezt en nem tudhatom, nem tudom miket szoktak mondani.

18/F

2014. aug. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
úgyérzem ha nem mondok semmit félősnek fognak tartani
2014. aug. 5. 13:32
 3/3 anonim ***** válasza:
En se mondtam osztalytarsaknak semmit, semmit nem tudtak rolam, igy feltek tolem, es nem mertek egy ido utan beszolni
2014. aug. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!