Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, örülnétek, ha a...

Lányok, örülnétek, ha a pasitok azzal lepne meg titeket, hogy elvisz elegáns étterembe vacsorázni?

Figyelt kérdés
Ezen gondolkodok most, csak nem tudom, mit szólna hozzá. Jó meglepetés lenne? Nem vagyok egy gazdag ember, átlagos vagyok, és mielőtt valaki azzal jön, hogy elmehetünk pizzázni is stb., az elegáns étterem az más, ahhoz ki kell öltözni... Elég sokba fok kerülni, de néha meg kell adni a módját. Nos?

2016. jan. 7. 02:39
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Drága, te ismered a barátnődet, nem mi. Én nem örülnék neki, de én én vagyok. Hogy a te kedvesed mit szólna ehhez, azt neked kellene a legjobban tudni.
2016. jan. 7. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
A szándéknak örülnék, de nem szeretem az ilyen helyeket, még a kis pizzázókat se. Kiöltözni meg főleg nem szeretek. :S
2016. jan. 7. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%

Nagyra ertekelnem,de nem nagyon vagynek ra :D minek?

Annyira nem nagy dolog

2016. jan. 7. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%

Nem örülnék, nem szeretek kiöltözni, nem szeretek majmot csinálni magamból, azzal, hogy annak adom ki magam, aki nem vagyok. Kezdődne ott, hogy mit rendeljek? Kaviárt, osztrigát, homárt? Nem szeretem az ilyen egzotikus kajákat.

Inkább menjünk el a haverokkal berúgni és ökörködni, mint ilyen csili-vili helyre.

23/l

2016. jan. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Én mondjuk alapból nagy baromságnak tartom az ilyen helyeket férfiként.


Alapból utálok kiöltözni, kényelmetlenül is érzem magam. Az az ember vagyok, aki az utcán tömi 2 pofára a gyrost, vagy gép előtt lapátolom az ebédet.


Alapból nem tudom mitől vannak oda az emberek. Az hogy "szép hely"...hát nekem édes mindegy hol eszek. A flancos kajákat nem szeretem, de egy sima házi kaja is 10x annyi áron van. Én azt sem szeretem, hogy az ilyen "menő" helyeken általában fél-1 órát ülök a seggemen mire egyáltalán odajön a pincér a kajával.


Na meg az ilyen helyeken illik borravalót adni csak mert alapon, ami magában annyi mint egy olcsó kajáldában egy kiadós ebéd. Ráadásul nem is azért adja az ember, mert olyan hű de marhára élvezné a kiszolgálást, csak mert illik.


Ráadásul szeretem az egyszerű, házias kajákat, és az étlap 90%-ról fogalmam nincs hogy micsoda. Ráadásul az italokhoz sem értek, max ha xy kollégám megkérdezi hogy milyenek vannak, mit ajánlanak akkor próbálok okosan hümmögni és kérem ugyanazt amit a többiek :D


Na meg egyszer ültem be lánnyal ilyen helyre, sütizni, az is baromi drága volt, aztán a legolcsóbb tescos torta is pont ugyanazt tudja. Vagy kértem egy teát, és kihozták nekem úgy hogy kis csésze, kis kancsó forró víz, teafilter, aztán csináld magad :D


Biztos én vagyok egy tuskó paraszt, de akkor már inkább adnék ki valami érdekesebb dologra, mozi, színház, kiállítás, vagy csinálhatnánk közös főzést, az szerintem ezerszer jobb és érdekesebb mint hülye éttermekbe ülni.

2016. jan. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Örülnék Neki. Néha jól esik kiszakadni a megszokott környezetből, ünnep nélkül is ünnepet "csinálni" és elkalandozni egy kicsit másik környezetbe.


Az elegáns meg nem feltétlen jelent osztrigát, sőt manapság az a divat, hogy az ételek neve olyan hosszú, hogy már csak azt nem írják le honnan szerezték az alapanyagokat.. szóval nem is annyira nehéz dönteni a rendelésről.


Nem ismerem a kedvesedet, tőle kellene megérdeklődni. Teljes meglepetés úgysem lehet, így aztán nagy titkot nem árulsz el, ha megkérdezed.

2016. jan. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Én igen. Szeretek kiöltözni, szeretek jókat enni. :D
2016. jan. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%

Proli mentalitású nőt elegáns helyre ne vigyél. Nincs megfelelő ruhája, nem ismeri a legalapvetőbb illemszabályokat sem, emiatt végig feszengeni fog, és az összes dühét, amit saját tájékozatlansága miatt érez, rád fogja zúdítani, tehát épp ellenkező hatást érsz el.


Normális nő örülne a kényeztetésnek, bóknak veszi, hogy a kedvében akarsz járni, nem azon görcsöl, hogy kizárólag farmergatya és bulizós-örömlányjelmez van a szekrényében, ami miatt a pincér is elegánsabb nála, nem aggódik a viselkedése miatt sem, mert tisztában van az illemmel, illetve nem érez fizikai fájdalmat a szokatlan "pazarlás" miatt. Te döntsd el, milyen a barátnőd.

2016. jan. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!