Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Így elmennétek vacsorázni a...

Így elmennétek vacsorázni a kollégáitokkal?

Figyelt kérdés

Búcsúztatója lesz egy kollégámnak, aki egyébként elég undok és beképzelt, de azért szervez magának egy búcsúztatót és elhívott pár közelebbi kollégát. Egy társaságban voltunk éppen és nekem éppen háttal állt, úgy hívta el a többit (elég rosszul esett, de aztán beletörődtem) és később is hajtogatta a többieknek hogy mennyire várja őket, mert hogy hová mennek. Mivel rajtam keresztülnézett ezeken a beszélgetéseken, meg címet se kaptam úgy voltam vele hogy akkor nem vagyok hivatalos.

De ma megkérdezte az egyik kollégám hogy akkor ugye megyek én is? De erre most mit kéne lépnem? A többi kollégám elég jó fej, de nem tudom hogy el kellene mennem... Nem úgy vettem le a búcsúzós kollégám viselkedéséből hogy oda vár...

Mit csináljak most? Még sosem voltam ilyen helyzetben.


2015. márc. 25. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert engem nem hívott meg. A kollégáiddal, akikkel jóban vagy, nyugodtan szervezhetsz valamit akármikor.
2015. márc. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék mert nem lát szîvesen a búcsúztatóján. Elhiszem, hogy rosszul esett, de próbálj nem törődni vele.
2015. márc. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
en sem mennek, gondolom a tobbiekkel valahogyan csak tudatta, hogy mikor hova kell menni, szval rajuk szamitott / szamolt.
2015. márc. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem, minek menjél?

1) el se hívott

2) nem is kedveled

3) ő se téged

4) úgyis elmegy

2015. márc. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

És mit mondjak azoknak a kollégáimnak akik kedvesen megkérdezték hogy megyek-e? Van erre jó kifogás?

Az egyik kollégám kihisztizte hogy mehessen, hát elég gáz volt, én valahol örülök is hogy nem megyek, pont amiatt hogy ilyen lenéző mindenkivel. Amiatt voltam csak szomorú hogy kihagynak valamiből, mert még nem igazán hívtak el sehova odabent.

2015. márc. 25. 21:59
 6/7 anonim válasza:
Megmondod neki, hogy Téged nem hívott, ezért nem mész. Ennyi.
2015. márc. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mit kell ezt túlkombinálni ennyire? Igaza van az előzőnek, annyit mondasz, hogy nem hívott, nem vagytok jóban és kész. 2 hét múlva már a kutyát se fogja érdekelni.
2015. márc. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!