Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok egy ilyen nőről?

Mit gondoltok egy ilyen nőről?

Figyelt kérdés
Két gyereke van, tizenéve él parkapcsolatban az első szerelmével. Mással nem volt kapcsolata. Második gyerek után mikor visszament dolgozni, viszonyba kezdett egy házas, szintén gyerekes pasassal. Mindenkinek beadja hogy ő milyen tisztességes, jó ember, és anya. A férfi felesége beszélt vele, miután lebuktak, és még neki állt feljebb hogy mindenki hibázik meg ne haragudjon, meg nem nagy dolog amik történtek. A párja nem tud semmit, minden megy a normális kerékvágásban. A megcsalt asszony nem köpte be. Indoknak azt kapta a megcsalásra, hogy nem foglalkozott eleget a férjével. Őt állították be gonosznak az ismerősi körben, meg mindenféle idegbetegnek. Mindegy hogy én ki vagyok a sztoriból, véleményekre lennék kíváncsi.

2016. jan. 8. 14:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%
Semmi közöm hozzá kategória. Nem tartom sem helyénvalónak, sem erkölcsösnek, sőt! De ettől függetlenül mi közöm lenne hozzá. Akire ez tartozik az a két házaspár.
2016. jan. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%

"Mindegy hogy én ki vagyok a sztoriból" - Gondolom a megcsalt feleség. Csak ő lehet annyira dühös, hogy itt kelljen magából kiírnia és megerősítést keresnie.

De ez tényleg lényegtelen.


Szerintem az emberek 90%-a ugyanazt gondolja erről a nőről - de azért ne felejtsük ki a férfit sem, ha már ítélkezünk!

2016. jan. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
68%
Ugyanazt mint a férfiről.
2016. jan. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
30%

Két ember kell a megcsaláshoz ,szóval nem csak a nő a hibás..Ja tudom szegény férfiak ösztönállatok és ha csábosan néz rájuk valaki akkor nem lehet mit tenni meg kell hágni ..hagyjuk már.. A férjnek is tudatos választása volt a megcsalás ,hogy e mögött mi volt azt lehet firtatni,mert ha el volt hanyagolva ,házsártos feleség mellől próbált egy kis örömet szerezni magának akkor végül is meg lehet érteni.

A nő meg nem élte ki magát ,első szerelem első szexpartner ,jó hogy ki akar mást is próbálni..Ezért nem jó szüzeket elvenni feleségül.

2016. jan. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező a megcsalt feleség, ez elég egyértelmű a leírásból.

A nőről ugyanazt gondolom, mint a párodról: ha megcsalásra került sor, akkor sunyi, tisztességtelen eljárást folytattak. Mindketten. Akik azt mondják, hogy a te hibád, mert nem foglalkoztál eleget a férjeddel, azokra ne hallgass. Nem a te hibád. Viszont ne told rá az egészet a másik nőre, a férjed ugyanúgy osztozik a sztoriban.

2016. jan. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Igen a feleség vagyok. Férjem is ugyanolyan bűnös, ezért is nem rondítottam bele a nő kapcsolatàba mert nem hibásabb a másiknál. De unom hogy azt hallom mindenfelől hogy a xy ilyen meg olyan rendes kis nő....meg magáról is ezt tartja. Szerintem egy büdös kis k..va.
2016. jan. 8. 16:07
 7/17 anonim ***** válasza:
46%
Ne zavarjon a dolog,gondolom ügyesen titkolja mások előtt. Ha meg borítod a bilit, akkor rád is kenődik matéria..
2016. jan. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
25%
Miért hallgatsz? Ahogy neked jogod van tudni arról, hogy megcsaltak, úgy szerencsétlen felszarvazott férjének is tudnia kell, hogy egy rüfkét vett el. Tudja csak meg mindenki, aztán majd le lehet ülni gondolkodni, hogy hogyan tovább. Nehogymár még te falazz annak, aki segített a férjednek becsapni téged a hátad mögött. Ne mártírkodj, add vissza a fájdalmat.
2016. jan. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
68%
Szerintem nagy voltál hogy megőrizted a hidegvéredet.Hogy ki mennyire hibás azt ti tudjátok,néha tényleg mindenki hibázik.Te lehet hogy úgy érzed eleget foglalkoztál a férjeddel,de vajon ő is így érzi,hogy be tudott férni közétek a másik? Mint írod a másik nőnek is ez az első félrelépése,nem igazán qva,inkább qvás,az meg sokaknak bejön,mind a kettőjüknek volt egy gyenge pillanata.Gondold át,hátha nem kell felrúgni mindent, helyre lehet hozni..
2016. jan. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Azon vagyunk hogy helyrehozzuk. Már csak azért se köpöm be mert bevallása szerint nagyon rossz a kapcsolata a párjával ha annyira ez kell neki éljen csak a szad kapcsolatban. Annyit nem érdemel hogy miatta én legyek a szemét.
2016. jan. 9. 05:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!