Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok egy ilyen...

Mit gondoltok egy ilyen tulajdonságokkal rendelkező nőről?

Figyelt kérdés

20 éves, külsőre mások szerint szép kinézetű nő vagyok, szeretem a szolid elegáns ruhákat, ingeket - főleg fekete színben - a hajviseletem és külsőm ápolt és visszafogott.

A beszéd stílusom választékos, kimért, hűvös, talán gúnyos is egy kicsit. Hidegvérű vagyok, még a legnagyobb stressz helyzetben is képes vagyok teljesen nyugodt maradni, magas az önuralmam.

Eléggé arrogáns, gőgös és haragtartó vagyok - ez utóbbit nem mindig mutatom ki nyíltan - és imádom irányítani az embereket (főleg a férfiakat). Nagyjából tárgyaknak nézem őket, mivel a beszédem és külsőm miatt erős karizmával rendelkezem, szinte mindig elérek amit el akarok és nem ezzel a nőknél gyakori hízelgéssel, hanem határozott rábeszéléssel.

Szeretem a kényelmet, ha kiszolgálnak, ha kényeztetnek. A volt pasimat aki eléggé szubos (alárendelt) szexuális beállítottságú volt, egyszer arra vettem rá végignyalja az egész testemet (arc, kéz, láb minden) hogy ilyen módon tisztálkodjak fürdés helyett. Mivel ez nem a szerelem/szex rovat így a 18+-as részleteket nem írnám le, de az ágyban is teljesen én irányítottam a pasi felett - meg úgy általában minden férfi felett aki az ágyamba került. Továbbá szeretem nézni ha egy férfi szenved vagy behódol nekem stb.

Mit gondolsz egy ilyen nőről?



2015. jún. 27. 19:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Nyilván kellenek az ilyen nők is valakiknek, csak nem nekem. Utálom, ha engem irányítanak. Ha pedig gúnyos és fellengzős valaki, max pofont kap tőlem, nem megbecsülést.
2015. jún. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mit gondolok? Azt hogy engem nem tudnál irányítani.Aki nem egyenlő félként kezel az megtapasztalja a "menj a büdös pcsába" hozzáállásomat.Csak addig leszel ilyen amíg valaki vissza nem rugdos a valóságba.Ez épp olyan súlyos eset mint a beteges önbizalomhiány,önsajnáltatás,csak annak épp az ellenkezője.
2015. jún. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel baj! Zsák a foltját. Vannak ilyen papucsjancsik akiknek ez a dirigálás, alázás bejön és lehet őket ugráltatni és még élvezik is a szolgaságot. Én ezt gondolom erről, meg hogy engem kerüljön el :D
2015. jún. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Azt, hogy egy hülye 3,14csa vagy.
2015. jún. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"



Mit gondoltok egy ilyen tulajdonságokkal rendelkező nőről?

20 éves, külsőre mások szerint szép kinézetű nő vagyok,

"

Ennyit olvastam.

Babyloni.

2015. jún. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Domina?

Mit gondolok? Inkább az érdekelne,azt az elég kemény jégpáncélt,amibe burkolózik, hogyan és át lehet-e törni valaha? Vajon érző szív van alatta,és miért ez a nagy bezárkózás?

Nem vagyok egy papucs,szóval nem túl szimpatikus,amit leírtál,de érdekes kis kihívásnak tekinteném:D

A nyalakodás még hagyján,volt méz vagy tejszínhab is a mosdatáshoz?:D

Kérdés ,kérdés hátán,dehát nem vagy egy egyszerű eset.

2015. jún. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szivessen behódolnék neki és hagynám hogy kiélvezkedje rajtam magát,ez engem is kéjjel töltene el!
2015. jún. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az uralkodásvágy olyan szintű retardáltság emberi kapcsolatokban, hogy nincs rajta mit ecsetelni. Nyilván két ember között sincs semmi szükség elnyomásra. Ha nem látod be, hogy valami erősen elromlott odabenn, akkor ez csak rosszabb lesz. Valami helyett csinálod ezt, mert önmagában semmi értelme.
2015. jún. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Vèresre vernèlek te fa....pó kö...g k..va! :))
2015. jún. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
9# Na a 9 centis kukijú komplexusos hímsoviniszta is idetalált :(
2015. jún. 30. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!