Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Betegségekkel kapcsolatos...

Betegségekkel kapcsolatos gondolataim vannak, tisztában vagyok vele, hogy ez csak gondolat, de hogy állítsam le?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 21 éves lány vagyok. Napjaimat megkeseríti a stressz, idegeskedés. Napi szinten vagyok feszült amihez szorongás társul. 2 évvel ezelőtt pánikroham miatt, szívinfarktus gyanújával kerültem kórházba. én úgy érzem gyenge depresszióra való hajlamom is van.már betegségek tüneteit beszélem be magamba, illetve jelentkeznek is.tudod pszichológus kellene, de sajnos tanulóként nem tehetem meg hogy heti 2 órára több tízezreket adjak ki
2015. jan. 8. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy hagyd abba :D


Első lépésben vedd észre, amikor csinálod. Ez nem olyan egyszerű, mert lehet már egy ideje csinálod amikor egyszerűen leesik, hogy jé csinálod. Második lépésben pedig vidd a gondolataidat valami másra. És ne legyen semmi utógondolat, hogy miért már megint, hogy de hülye vagyok stb. Csak vedd észre és amint észrevetted vidd a gondolataidat másra se szó se beszéd.

2015. jan. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia Nonika 55

Pánikbetegséggel, illetve a gyanújával pszichiáterhez kell fordulni. Lehet, valami enyhébb antidepresszánssal, és némi életmód változtatással sikerülne meggyógyulnod. Ráadásul ez ingyenes is. Ha időpontot kérsz az orvostól, még várakoznod sem kell. Ha tényleg szeretnél gyógyulni, segítek neked, legalább az elindulásban. Én ffi vagyok, és gyógyult pánikbeteg. Szal végig lehet csinálni. Írjál, ha úgy gondolod.

2015. jan. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!