Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valóban igaz lenne?

Valóban igaz lenne?

Figyelt kérdés

Na sziasztok! :)


Nem tudom, hogy a kérdés ide tartozik-e, de nem tudtam máshova tenni. Lenne egy problémám. Mindenki azt mondja, akit csak ismerek, hogy nekem bárány szívem van. Tehát hogy nem tudnék senkinek sem ártani, meg nem csinálnék soha hülyeséget. Mindenki, akit csak ismerem, Mamám, Papám, Anyám, Nővérem, Haverok mindenki azt mondja, hogy sokan kifognak engem használni, mert nagyon kevés olyan ember van a világon( tisztelet a kivételnek), aki ezt szintén megtudja érteni. Tényleg igaz, hogy aki csak tud, ki fog használni a szívem miatt?


2016. jan. 9. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudsz senkinek ártani és nem csinálsz hülyeségeket, még nem az a kategória, akit kihasználnának. Azokat használják ki, akik folyamatosan adakoznak, vagy túl hülyék...
2016. jan. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De pedig igen. A túl jó embereket kihasználják. Észre veszik majd az emberek, hogy téged mindenre meglehet kérni, mindenben segítesz és majd mindig mindenki megtalál valamivel és te nem fogsz tudni senkinek sem nemet mondani. Aztán majd, ha neked kell valami, senki sem fog segíteni. Ez így szokott lenni. Próbálj néha nemet mondani.
2016. jan. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem kell túlbonyolítani, csak tanulj meg nemet mondani is felvállalni hogy miért. :) Úgy nem lesz bajod.
2016. jan. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem baj az, ha jószívű vagy és segítőkész, de tudj határozottan nemet is mondani. Akkor nem fognak kihasználni.
2016. jan. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igaz az, hogy téged a való életben is Verebes Gábornak hívnak?
2016. jan. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem az nem igaz, hogy Gábor Verebes-nek hívnak, csak nem akartam megadni az igazi nevem, mert senkinek sincsen köze hozzá. Ennyi. Tudom hogy meg kellene tanulnom nem-et mondani, de egyszerűen nem tudok. Ez a baj :/
2016. jan. 9. 13:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Majd megtanulod ha betelik a pohár.
2016. jan. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!