Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a legfelkavaróbb amit...

Mi a legfelkavaróbb amit valaha láttatok?

Figyelt kérdés
Akár TV-be, akár a neten akár a valóságba.

2016. jan. 9. 23:47
 1/8 anonim ***** válasza:
98%

Családtag temetése. Olyan volt mint ha a szívem a torkomban lenne és egyre elnehezedik.

Láttam már késelést, ami halállal végződött de annál sem éreztem azt a gyötrelmet. A mai napig fájó ez az egész.


TV internet annyira nem tud már durvát mutatni hogy esetleg ájulás közeli állapotba kerüljek, pedig sok videót képet megnéztem.

2016. jan. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, passz, elég sok mindent láttam már. Volt mikor egy csávó ruháját elkapta valami kampós gép és gyakorlatilag úgy bedarálta hogy spagetti lett belőle a szó szoros értelmében. Meg olyat is mikor egy csávó fogott egy kést és kiszúrta a szemét, a szeme meg így "kidurrant" mint egy lufi. Talán a legjobban az olyan videók kavarnak fel amúgy mikor állatokat kínoznak, de azokat meg sem nézem. Na meg a 1 guy 1 jar, a csávó felnyom egy uborkásüveget a seggébe, és mikor már majdnem teljesen feltolta, egyszer csak eltörik az üveg... még most is ráz a hideg.
2016. jan. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Áldokumentumfilmek emberkísérletekről.
2016. jan. 10. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
1 Lunatic 1 Ice Pick
2016. jan. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Bármiféle lincseléses téma kiakaszt.
2016. jan. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
98%
Talán emily rose vagy mi a videó címe amit 9-10 éves koromban mutattak haveromék. Én kb fél másodpercre figyeltem oda, de az a kép és a hang örökre megmaradt bennem. Néha szoktam látni azt a képet neten, de még azóta sem merem se a képet, se a videót megnézni.
2016. jan. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%
Pedig az király :D
2016. febr. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Saját családtag temetése. Nem a koporsó látványa mint sem inkábba a jelentése az ami a legfeljavaróbb. Látni sokmindent láttunk már tv-ben neten de ahhoz nem társul érzelem.
2016. okt. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!