Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem kedvelem a gyerekeket,...

Nem kedvelem a gyerekeket, meg fog ez változni valaha is?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Igazából nem is azt mondanám, hogy nem kedvelem, hanem egyszerűen nem tudok velük mit kezdeni. Pl ha rokonságban, vagy ismerősök között vagyok, és valamelyikük gyereke odajön hozzám (általában max 6-7 éves korig bezáróan), akkor nem tudom mit kezdjek vele. Csak állok előtte, hiába mutogatja a játékait, vagy próbál beszélni, lefagyok.

De másokkal ellentétben nem is akarom, hogy egy kisgyerek odajöjjön hozzám. Ami fura, hogy az előző kapcsolatban, ami 5 évig tartott, a vége felé már szerettem volna gyereket.

Vajon ha saját gyerekem lesz, akkor meg fogok tudni változni? Volt már valaki ilyen helyzetben?


29F



2015. okt. 10. 08:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Evvel sokan így vagyunk, én ilyenkor elég ideges tudok lenni a szülőkre, hogy nem gondolnak bele, valakinek ez elég kínos lehet, mert nem tudja kezelni a helyzetet.

Sőt, volt, hogy engem le is hordtak utána, hogy milyen szívtelen, meg lelketlen vagyok,mert kezembe adtak egy másfél éves gyerkőcöt, és kíváncsian várták, mit csinálok utána. Hát visszafektettem a helyére.

Sok nő azt hiszi, a férfiak teljesen oda vannak a gyerekeikért.

2015. okt. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
1-es te férfi vagy, én nőként vagyok ugyanígy; képzelheted, ha téged lehordanak emiatt, én mit kapok. Úgyis szülni fogok (hát, nem), meg imádnom kell a gyerekeket... nevetséges, komolyan.
2015. okt. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ezek szerint nem csak én vagyok így ezzel a dologgal. Pedig azt hittem negatív kommentek fognak jönni.

#2 Ezt én is rengetegszer hallom, amikor azt mondják egy nőnek, hogy igazából kötelező szülnie, mert muszáj. Mintha választása sem lehetne.

2015. okt. 10. 09:20
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
ha megkérnének rá h egy órát vigyázz a gyerekre, akkor tuti, hogy jól kijönnétek. Nincs az a sok figyelő tekintet. Legtöbbször az szokott lenni a baj, h a felnőtt ember mások előtt nem tud "visszafejlődni" gyerekké, és úgy játszani/beszélni vele mintha te is gyerek lennél.
2015. okt. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én jóval idősebb vagyok nálad és nő, de én sem bírom szegényeket. Úgy messziről aranyosak, meg minden, csak ne kelljen velük foglalkozni.

Nem tudom, nálad változni fog-e, én mindig is ilyen voltam és valószínűleg nálam már soha nem fog változni.

2015. okt. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok, messziről aranyosak, csak ne jöjjenek közel. :)
2015. okt. 10. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!