Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kamaszok, fiatalok, ti milyen...

Kamaszok, fiatalok, ti milyen sokat aggodalmaskodtok, stresszeltek általában?

Figyelt kérdés
Akik olyan boldognak, életvidámnak tűnnek mindig főleg társaságban, azoknak is vannak gondjai csak elrejtik a külvilág elől?
2016. jan. 10. 09:29
 1/10 anonim ***** válasza:
48%

Az élet úgy van kitalálva, hogy az erősek előre haladnak, a gyengék meg leállnak bőgni mindenen.


Életemben nem stresszeltem.


Egy 17 éves fiú.

2016. jan. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Vannak rendesen....az pedig egyen kerdese h ki mennyire tudja elrejteni. Nekem van amirol a szuleim se tudnak. Es szerintem majdnem mindenkinek van ilyen idoszaka.

15/L

2016. jan. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
annak is van gondja, aki elrejti. egyébként én rengeteget stresszelek, volt, amikor minden nap sírtam, meg voltak elég sötét gondolataim, hogy mit csinálok magammal, de szerencsére ezeket kinőttem, és semmi maradandót nem tettem. ma már másképp kezelem a problémákat, könnyebben dolgozom fel a dolgokat, gondolom azért, mert kezdek érettebb lenni. 17/L
2016. jan. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Rám pont azt mondják, hogy én vagyok a társaság lelke a vidámságommal. :D

Szeretek beszélgetni, ismerkedni.


Viszont az egyetem nagyon sok stresszel jár. Most itt a vizsgaidőszak, ahol 600oldalas könyveket kell feltúrni vizsgánként, utóvizsga kérdése, ha megbuknék. Benne van, az esetleges bukás alaptárgyból, amit újra fel kell venned, így lehet, hogy egy évet is csúszhatsz.

Ott vannak a szülők, akikből nekem csak az egyik járt egyetemre és tudja, hogy mit jelent a vele járó stressz, viszont a másik teljesítményorientált és nem érti, hogy a kettes 60%-tól van meg és az is teljesen jó némelyik tárgyból.


Ha nem az egyetem, akkor a magánélet. A pletykák miatt, nagyszülők, családtagok miatt.

Folyton van valami, ami kizökkent a komfortzónámból és elkezdek rajta agyalni.

20/L

2016. jan. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Engem folyamatosan szétb****sz az ideg. Semminek nem tudok boldog lenni, mert egyszerűen nincs is minek. Ennyi. Nekem ez jutott.
2016. jan. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Elég sokat stresszelek, a nyamvadék iskola miatt

De erről másnak nem kell tudniuk:D

2016. jan. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Iskola miatt is szoktam, mert nincs kedvem minden reggel korán kelni, meg dolgozatot, leckét írni sem, de persze ezeket megcsinálom. Meg ha valami fontos papíromvagy dolgom eltűnik... Ilyeneken
2016. jan. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én a koliba állandóan nevetek mindenen, persze itthon meg alig kerül mosoly a számra, inkább szomorúság.
2016. jan. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is sokat szoktam nevetni a barátaimmal, de ez nem jelenti azt, hogy nincsenek problémáim. Annyi az egész, hogy nem mutatom ki, mert nem akarom, hogy más ezen csámcsogjon. Inkább aggodalmaskodni szoktam, de a stresszelés sem áll messze tőlem. Haha
2016. jan. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az a tapasztalatom hogy azok is szoktak sokszor,akik mindig vidámnak látszanak.

Egyébként én sokat,ha nem találok valamit ami kell suliba,ha nem értek egy tantárgyat amiből dolgozat lesz(nagyon hadilábon állok én és a reál tantárgyak),amikor azon parázok hogy megbukok(egyszer buktam már meg),amikor a tesi órák miatt stresszelek(nem az erősségem), kapcsolatomban levő gondok miatt sokat szintén,amitől meg hogy alapból idegesebb vagyok még több a vita néha,meg még sok apró dolgon tudok,de ezek az "állandóak". 18/L

2016. jan. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!