Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, ha a pasitok miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha a pasitok miatt sokat stresszeltek, nem gondoltok az előzőekre?

Figyelt kérdés

namost a stresszt nem úgy értem, hogy "már megint CD -t vesz félorája ",

hanem hogy annyit idegeskedtek, hogy fogytok bele, talán a munkátokba menekültök. Hogy miért elég neki hetente 1x találkozni, miért nem vállal fel, miért nem fogja meg a kezemet, ilyenekre gondolok.

Ilyenkor visszagondoltok egy exre, esetleg egy elutasított fiúra?


2015. júl. 24. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vagyok olyan férfival, aki annyira kikészít, hogy lefogyok tőle, és a munkámba menekülök. A megbetegítő kapcsolatokért a beteg fél is felelős. Ki kell lépni belőle. Nem gondolok vissza exekre, mert azok sem működtek valamiért. Ahogy ez sem működik, csak merni kell kimondani és tenni azért, hogy jobb lehessen! N31
2015. júl. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igazából nekem pont az exem volt olyan, aki mellett teljesen kikészültem idegileg, úgyhogy még csak véletlenül sem!
2015. júl. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amikor túl korán jön a következő kapcsolat,kell 2-3 hónap mire átállok érzelmileg,mindenhogyan.Később persze áldom az eget hogy nem vagyok már az exszel,de eleinte néha még hasonlítgatom az újat vele.
2015. júl. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!